Reklama
Reklama

Články

Radun nabídne další ročník akce Luhačovická husa


9. 11. 2015

Boutique hotel RADUN****  založil novou a stále populárnější tradici podzimního gurmánského festivalu, na němž se prezentují vína nového ročníku, nabízí husí speciality, ale také je to den zábavy pro celou rodinu.

Přijeďte také letos ochutnat Luhačovickou husu spolu s mladými víny ročníku 2015!
Nádvoří Boutique hotelu RADUN****  v Luhačovicích se v průběhu Svatomartinské soboty 14. listopadu 2015 stane výstavním prostorem, kde vybraná moravská vinařství budou nabízet ochutnávku svých Svatomartinských vín ročníku 2015. Podle odborníků bude tento ročník obzvláště vydařený. Letošní bílá a růžová Svatomartinská vína budou plná, harmonická, příjemně pitelná s decentní kyselinkou a s jemným aromatickým profilem;
ervená zase hebká, sametová s ovocným koncem.
K mladému vínu neodmyslitelně patří tradiční svatomartinská husa. Její poctivá a plná chuť se totiž výborně hodí k lehkému charakteru a svěží chuti prvních vín. Šéfkuchař Restaurantu REPUBLIKA si pro letošní ročník Luhačovické husy připravil lahůdky, jakými je paštika z husích jater, hruškové čatní, domácí cibulový chléb, husí kaldoun, dýňové zelí ale hlavně specialitu domu Radun – pomalu pečená husa dle tradiční receptury.
Gurmánské odpoledne na nádvoří Boutique hotelu RADUN**** zpříjemní svým odborným a zároveň zábavným komentářem sommelier Galerie slováckých vín Radek Dula a k tanci i poslechu zahraje Záleská cimbálová muzika.
Během svatomartinské oslavy mohou návštěvníci využít komentované prohlídky funkcionalistické vily RADUN, projít si dům s majitelem a seznámit se s bohatou historií tohoto architektonického skvostu.

PLAKÁT AKCE

Plakát akce

 

Podrobný program a informace o cenách pro účastníky akce jsou dostupné na www.hotelradun.cz

 

FOTOGRAFIE Z MINULÉHO ROČNÍKU

 

Autor: Marek Nesázal

Mohlo by vás zajímat