FK Luhačovice B – Pozlovice 2:0 (0:0)

Luhačovská rezerva po sedmi vítězstvích v řadě přivítala na domácím hřišti Pozlovice. První poločas moc šancí nenabídl. Pozlovice pozorně bránily a spoléhaly na rychlé protiútoky.

Po jednom z nich zakončoval ze střední vzdálenosti Stolařík, ovšem s jeho střelou si Kořenek poradil. Domácí dlouho nemohli najít recept na obranu Pozlovic, až ve 40. minutě pronikl po pravé straně Michna, ale jeho střelu vyrazil Hájek na roh. Ve druhé půli se nejprve do dvou velkých šancí dostal střelec hostů Galuška. První sólo z levé strany zakončil střelou do tyče a druhý samostatný únik lapil Kořenek a podržel tak domácí. Po dvou tutovkách hostů začali přebírat taktovku utkání domácí. V první velké šanci domácích se ocitl Jelínek, ovšem jeho pokus hasil včasným výběhem Hájek. Skóre se tak poprvé měnilo až v 70. minutě. Piják vysunul centrem za obranu Smejkala, ten přehlavičkoval na hranici pokutového území vyběhnutého Hájka k míči se dostal Jelínek a jeho pokus ještě na brankové čáře pojistil Slezák 1:0! Domácí tak otupili hru hostů a do další šance se dostal Slezák, ale jeho střelu lapil Hájek. V 87. minutě pojistil vedení domácích Jelínek a to když se uvolnil v pokutovém území a střelou k tyči nedal Hájkovi šanci 2:0. Lázeňské derby tak skončilo vítězstvím domácích 2:0.
Branky: Slezák, Jelínek