Fotbalový klub Luhačovice B – Trnava 1:3 (0:2)

Domácí po dvou úspěšných zápasech na hřištích soupeřů čekal v domácím souboji nováček z Trnavy. V prvních dvaceti minutách byli lepším týmem domácí.

Ale žádnou z větších příležitostí si nevypracovali. Poté se začali prosazovat hosté. Malčík vysunul Štěpánka, ale jeho sólo lapil Coufalík, odražený míč sice hosté dopravili do sítě, ale situaci správně vyhodnotil rozhodčí Krajča jako ofsajdovou. Hosté se dočkali po půlhodině hry, kdy se do sóla dostal opět Štěpánek, ale tentokrát přehodil vyběhnuvšího Coufalíka a poslal hosty do vedení. Aby toho nebylo málo tak pět minut před koncem si připravil míč Bořuta a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Druhá minuta druhé půle prakticky rozhodla a osudu utkání po zmatcích v obraně se dostal k míči Bořuta a nedal brankáři šanci 0:3. Domácí se dočkali celkem brzy snížení, kdy se po chybě v obraně prosadil Kunc 1:3. Luhačovická rezerva se snažila s utkáním něco udělat, ale hosté hráli obezřetně v obraně a vyráželi k rychlým protiútokům. Při jednom takovém úniku postupoval z poloviny hřiště sám na bránu Štěpánek, ale jeho pokus o kličku efektně stáhl brankář Coufalík. Hosté už si utkání pohlídali a zvítězili 1:3.
Branky: Kunc – Bořuta 2x, Štěpánek