Cyklozávody na přehradě

V neděli 13. dubna jsme uspořádali  Cyklozávody na přehradě, do kterých se zapojilo překvapivých 72 nadšenců cyklistiky.

Jako první, ještě v polospánku odstartovala nejmenší kategorie odrážedla, která absolvovala trať o délce cca 400 metrů. Mezi nejrychlejší závodníky se zařadili Beata Rajznauerová, Oldík Bartoníček, Matěj Procházka, ale nešlo o rychlost, spíš o zdolání náročné trasy.

Holky a kluci ve věku 3–5 let absolvovali trať o stejné délce jako odrážedla, a jejich rychlost nás velmi překvapila. Nejrychlejší byli: 1. Prokop Dytrych, 2. Staník Duháň, 3. Dominik Rajznauer

V kategorii 6–7 let byla délka trasy 1200 metrů. Nejrychlejší chlapci: 1. Štěpán Křapa, 2. Filip Podloucký, 3. Jakub Jan Skýba. Dívky: 1. Natálka Thomayerová, 2. Lucie Dytrychová, 3. Petra Juřenová.

Následovali žáci 2.– 4. třídy, kde závodníci projížděli trasu o délce 2200 metrů. Nejrychlejší chlapci: 1. Filip Kulha, 2. Michal Sklenařík 3. Jan Kulha. Dívky: 1. Veronika Dynková, 2. Vendula Thomayerová, 3. Alžběta Juráková.

Již tradičně nižší účast jsme zaznamenali v kategoriích 5. – 7. třídy. V chlapecké kategorii si to mezi sebou rozdali 1. Martin Talaš a 2.  Samuel Otlík.  Do dívčí kategorie se zapsaly čtyři závodnice, které se v cíli seřadily následovně: 1. Marcela Procházková, 2. Monika Martincová, 3. Lucie Kůdelová, 4. Adéla Bartošová.

Poklidné závodění skončilo, když se na start kategorie Junior postavili čtyři borci, kteří se absolutně nešetřili. Do cíle dojeli v pořadí: 1.  Jan Kadleček, 2. Miroslav Šůstek, 3. Pavel Šimoník, 4. Jakub Jurčaga.

Závod uzavřela kategorie ELITE. Zvítězil Vlastimil Gajdůšek, druhý se ztrátou 1 vteřiny dojel Karel Thomayer. V ženách dojela první Petra Kulhová, 2. Dagmar Sklenářová, 3. Marcela Procházková, 4., Anna Šťastná.

Všem závodníkům děkujeme za účast, přejeme kvalitní sportovní zážitky na kole v teplých měsících.

S dalšími Cyklozávody se na vás těšíme v měsíci září a můžete se těšit na zajímavé novinky: informační letáček s podrobnými organizačními pokyny, informacemi o průběhu závodů, s mapkou trasy a přesným značením. Průběžné vyhodnocování a vyhlašování výsledků. Vylepšení značení trasy daných kategorií.

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’48781′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚840‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚48781‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>