FK Luhačovice B – FC START Mirošov 5:0 ( 2:0 )

Domácí se dostali do vedení již po šesti minutách a to když se po rohovém kopu prosadil hlavou Luboš Kovařík 1:0. Celý první poločas byl obrázek hry prakticky na jednu branku.

Domácí soupeře tlačili a snažili se navýšit své vedení. Po dvaceti minutách měl na kopačce druhou branku Hrnčiřík, ale ve své vyložené šanci selhal. Uklidňující druhou branku přidal po individuální akci Fojtů až pět minut před koncem první půle. Mirošov mohl snížit hned dvě minuty po přestávce. Volný přímý kop z hranice pokutového území zahrával Pecl, ale jeho pokus vyškrábl na rohový kop Coufalík. Třetí branku přidal po pěkné akci, který dostal míč za obranu a obstřelil gólmana hostů. Dvacet minut před koncem si narazil Hubáček v pokutovém území míč s Liškou a do prázdné svatyně hostů zvýšil na 4:0. Domácí poté zapomněli na obranu a potrestat je mohl Svoboda, ale jeho střela orazítkovala břevno. Čtvrt hodiny před koncem přidal krásnou pátou branku Liška, který se trefil nádherně z voleje k tyči. Aspoň čestnou branku mohl přidat Němeček, který postupoval zcela sám na Coufalíka, ale jeho lob se mu nepovedl a trefil brankáře domácích přímo do rukavic. V poslední desetimutovce měl dvě velké šance kapitán domácích Slezák, ale oba jeho pokusy se nevlezly mezi tři tyče. Dvě minuty před koncem zahrávali hosté volný přímý kop, ale brána domácích pro ně zůstala zakletá, když krásná střela přes zeď orazítkovala tyč. Domácí tak uhájili čisté konto a vyhráli 5:0.

Branky: Liška2x, Hubáček, Fojtů, Kovařík