FK Luhačovice A – FC Vsetín 1:0 (1:0)

Souboj dvou týmů z chvostu tabulky nabídlo sobotní odpoledne v Luhačovicích. Domácí hned z počátku zápasu zatlačili hosty k pokutovému území. A jen díky skvělému brankáři Sedlákovi udrželi stav 0:0 po úvodní čtvrthodině.

Po půl hodině hry ovšem už udeřilo, po rohovém kopu propadl míč na zcela volného Ondřeje Červenku, který poslal domácí do vedení 1:0. Pět minut před koncem mohli domácí navýšit své vedení, ale Hrnčiřík ve své velké šanci přestřelil branku. Ve druhé půli mohli hosté vyrovnat hned z kraje. Mucha postupoval zcela sám na Soukeníka, ale gólman domácích podržel své mužstvo. Poté se hra opět přestěhovala před branku Sedláka. V 62. minutě zahrával Ševčík volný přímý kop a jen díky fantastickému zákroku Sedláka zůstal stav 1:0 pro domácí. V poslední půl hodině se do dvou vyložených šancí dostal David Červenka, ale Sedlák zneškodnil obě šance a držel tak naděje svého mužstva. Hosté se snažili vyrovnat, ale naráželi na pevnou obranu domácích. A tak domácí vyhráli 1:0.

Branky: Ondřej Červenka