Přebor tenisového klubu

Ve dnech 8. –  9. 9. 2012 uspořádal tenisový klub TK 2000 Luhačovice tradiční přebor klubu. Za krásného slunečného počasí se sešla téměř třicítka nejen místních vyznavačů tohoto bílého sportu a svedla mezi sebou boje jak ve dvouhrách, tak i ve čtyřhrách.

Ve dvouhrách obhájili nejvyšší pozice hráči závodního družstva dospělých, které letos opět slavilo postup, a to do I. třídy krajského přeboru JMK. Celkovým vítězem se nakonec stal P. Hlaďák, který ve třísetové finálové bitvě těsně  porazil  A. Gavlase. Ve čtyřhře, hrané letos také jako vzpomínkový  turnaj  Radka Obrtela, slavila úspěch dvojice F. Dostálek,  Z. Petira, která opět po třísetovém vyrovnaném boji porazila otce a syna Malotovy.  Příjemným překvapením turnaje byl výkon F. Dostálka, který vedle čtyřhry předvedl výborný výkon i ve dvouhře.

Letos poprvé se uskutečnil i turnaj v  kategorii nad 55 let, kterého se zúčastnilo 6 hráčů. Ve finále jen velmi těsně zvítězil P. Kudláček nad J. Koutným.