FK Luhačovice B – Štítná nad Vláří B 3:3 (0:1)

Poslední zápas sezony nabídl souboj dvou rezerv. Domácí začali aktivněji a v první dvacetiminutovce si vypracovali dvě šance, které ovšem zneškodnil brankář hostů. Hosté se z první šance radovali z vedení.

Centrovaný balon do pokutového území si nešťastně srazil Surý do vlastní brány 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání ale šance Slezáka a Kunce zůstala nevyužita. Hosté se v poslední minutě prvního poločasu dostali do dvou obrovských šancí, ale brankář Coufalík zneškodnil oba pokusy. Domácí do druhé půle začali hrát hodně útočně a tak se hosté spoléhali na nebezpečné protiútoky. Jeden z nich zakončili hosté střelou, kterou brankář domácích se štěstím vytlačil na břevno! V 71. minutě se hosté dočkali druhé branky a to když využili rychlý protiútok a potupili brankáře domácích jesličkami 0:2. S domácími to vypadalo špatně, ale závěr utkání nabídl strhující podívanou. Nejdříve Mejzlík obral o míč stopera hostů a předložil krásnou přihrávku do prázdné brány Křenkovi 1:2. V 83. minutě se v závaru před brankou nejlépe orientoval Slezák a krásnou ranou pod břevno vyrovnal 2:2. Dvě minuty na to si domácí zavařili a hosté využili nepřesností a ujali se opět vedení 2:3. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny 3 body, tak Fojtů napřáhl z 28 metrů a jeho bomba zaplula přesně k tyči 3:3. Po rozehrávce rozhodčí Lebloch ukončil zápas.

Branky: Křenek, Slezák, Fojtů