FK Luhačovice B – Biskupice 3:2 (0:2)

Za pěkného počasí se odehrálo derby dvou sousedů v tabulce. Rezerva Luhačovic na svého soupeře vletěla, ale v prvních dvaceti minutách vytěžila jen střelu Kunce, se kterou si poradil Tomala.

V 25. minutě poprvé zahrozili hosté a po standartní situaci hlavičkou orazítkoval břevno Krajča. Domácí od tohoto momentu přestali hrát a aktivnější hosté se brzy radovali z vedení. V 31. minutě po rohovém kopu zaváhal Surý, míče se zmocnil Gajdůšek, přihrál zcela volnému Vojáčkovi, který krásně našel Kašpárka 0:1. Hosté hráli aktivně a ve 40. minutě se po rohovém kopu, prosadil hlavou Kašpárek a vsítil druhou branku utkání. Poločas skončil 0:2 pro hosty. Druhý poločas začali aktivně hosté a Kašpárek střelou z otočky málem zkompletoval hattrick, ale jeho střela skončila těsně vedle. Od tohoto momentu se Luhačovice probudily a začaly zle dotírat na branku hostů. V 54. minutě se do šance prokličkoval David Červenka, ale s jeho střelou si opět poradil výborný Tomala. V 61. minutě se domácí dočkali snížení. Po krásném pasu za obranu si míč zpracoval Červenka a na zadní tyči našel volného Lišku, který se nemýlil 1:2. Za deset minut poté se domácí radovali podruhé. Kapitán Slezák se dostal k míči v pokutovém území a svou střelu otřel o břevno 2:2! Po vzoru velkých hvězd oslavil svou branku popsaným tričkem s věnováním svému trenérovi, který oslavil 35 narozeniny. V 81. minutě po rohovém kopu se míče zmocnil brankář domácích rychle rozehrál a Smištík sprintem přes celé hříště vyrazil k protiútoku a přihrál volnému Liškovi, který našel Slezáka, pro kterého nebyl problém rozhodnout utkání 3:2. Domácí po krásném obratu slavili vítězství 3:2.

Branky: Slezák 2x, Liška – Kašpárek 2x

Diváci: 150

Sestava domácí: Coufalík – Hubáček, Michalec, Kovařík, ČervenkaZ., Smištík, Slezák, Polách, Kunc, Surý, Červenka D.

Do utkání nastoupili ( Liška, Plášek, Šerý )