FK Luhačovice B – Slopné 1:1 (1:1)

Domácí, čekal v sobotním zápase těžký oříšek, jejich soupeřem bylo ambiciózní Slopné, které překvapivě okupuje přední místa tabulky. Utkání začalo ve svižném tempu a tak se na šance nemuselo čekat dlouho. Domácí na svého soupeře vletěli a již v 5. minutě se mohli radovat z vedení po průniku Kunce, ale gólman hostů jeho střelu vyrazil na roh.

V 15. minutě se ovšem po dlouhém výkopu Coufalíka, dostal k míči Slezák, obhodil si obránce a pěknou střelou k tyči poslal domácí do vedení 1:0. Prvních 25 minut se hrálo především na půli hostů a na jejím konci si Slezák na hranici pokutového území dostal ke střele, ovšem jeho ránu pod břevno vytáhl gólman hostů. Ke konci poločasu hráli aktivně hosté a po standartní situaci v 35. minutě se dočkali vyrovnání, když se v pokutovém území prosadil Brunik 1:1. Do druhé půle nastoupili aktivně hosté a prakticky do konce zápasu tlačili domácí. Ale obrana domácích odolávala místy drtivému náporu. Největší šanci hostů zahodil Žáček, když po rychlém protiútoku zakončil akci střelou těsně vedle. V 80. minutě měl na noze rozhodnutí zápasu paradoxně domácí Surý, ale svou střelu namířil vedle. Hosté zahrozili ještě 5 minut před koncem, když po standartní situaci domácí Červenka prodloužil centr do domácí svatyně, ale výborně zasáhl gólman domácích. Utkání skončilo remízou 1:1.

Branky: Slezák – Brunik