FK Luhačovice – FC Vsetín 3:3 (0:1)

V neděli 13. května se odehrál souboj mezi Luhačovicemi a Vsetínem. První poločas nabídl zajímavou podívanou.

V první dvacetiminutovce, byli aktivnější domácí, vypracovali si pár šancí, ale vesměs trefovali připraveného gólmana hostů Sedláka. Ve 35. minutě z ničeho nic udeřilo na druhé straně, rychlý protiútok hostů potrestal Kašpar a poslal hosty do vedení. Domácí se snažili do poločasu vyrovnat, ale hosté pozorně bránili a tak se mužstva rozešla do kabin za stavu 0:1. Ve druhé půli se snažili hosté pozorně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků, ale tlak domácích narůstal a tak bylo jen otázkou času, kdy se domácí dočkají vyrovnání. To přišlo v 68. minutě, kdy Haloda vtipnou přihrávkou vybídl Bernátka, který se nemýlil 1:1. Domácí měli místy až drtivý tlak a tak se zaslouženě dostali do vedení v 79. minutě. Polách dostal trochu prostoru na levé straně a krásnou ranou do šibenice otočil průběh utkání na stranu domácích. To co se událo v posledních deseti minutách by nevymyslel ani zkušený spisovatel hororů. Prakticky z rozehry se hosté dostali dlouhým nákopem za obranu domácích a Lukáč vyrovnal na 2:2. Minutu na to Kašpar pláchl obraně domácích, přesně zakončil a otočil skóre na 3:2 pro hosty! Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny tři body, tak zapomněli na pravé straně na zcela volného Bernátka, který střelou podél brankáře vyrovnal na konečných 3:3!

Branky: Bernátek 2x, Polách – Kašpar 2x, Lukáč