FK Luhačovice – Uherský Brod 2:1 (1:0)

Za doslova aprílového počasí se sehrálo derby mezi Luhačovicemi a Uherským Brodem.

Domácí i hosté minulé kolo prohráli a tak měli co napravovat. První dvacetiminutovka nic zajímavého nenabídla. Až v 26. minutě domácí udeřili jak blesk z čistého nebe. Červenka posunul míč do vápna, ke kterému se dostal ostrostřelec David Červenka a poslal domácí do vedení 1:0. Do konce poločasu hra připomínala spíše boj o každý centimetr hřiště a žádná výrazná šance nepřišla. Hned z kraje druhého poločasu si aktéři úvodní branky své úlohy vyměnili. David Červenka zahrál rohový kop, na který si naskočil kapitán Ondřej Červenka a hlavou do šibenice zvýšil vedení domácích. Domácí si pak v pohodě hlídali dvoubrankový náskok. Až v 76. minutě přišla komplikace, kdy se po standardní situaci prosadil kapitán hostů David a snížil na 2:1. Hosté se vrhli do útoku za vyrovnáním, tak trochu zapomněli na zadní vrátka, v 81. minutě se domácí řítili tři na jednoho a Košárek vsítil branku, ale v době přihrávky stál v ofsajdu. Hosté se v závěrečném tlaku dostali do gólové šance, ale střelu Dvořáka vychytal Kuchař. A tak se domácí radovali z prvního jarního vítězství.

Branky: Červenka D., Červenka O. – David Diváci: 150