FK Luhačovice “B“ – TJ Družstevník Smolina 14:0 (10:0)

Domácí po výhře v Biskupicích, chtěli navázat na slušný výkon v zápase s beznadějně poslední Smolinou. A postarali se o největší výhru v samostatné historii luhačovské rezervy! Hosty, přejeli domácí již v poločase a na konci zápasu svítilo na tabuli hrozivých 14:0!

Smolina přijela k zápasu pouze v deseti lidech. Skóre otevřel již po třech minutách hry Rejda hlavičkou do prázdné brány 1:0. Domácí na svého soupeře vlétli a v 15. minutě po dalších brankách Zichy, Polácha a Peška vedli již 4:0! Smolina si za celý první poločas vypracovala pouze jednu šanci, ale sólo Vlčka pokryl Coufalík. Od 30. minuty spustili domácí nevídaný brankostroj, který spustil ranou k tyči Slezák, a svého soupeře nenechali vydechnout. Skóre se po první půli zastavilo na hrozivých 10:0! Do druhé půle domácí prostřídali a snažili se navýšit skóre. Ale prosadil se až v 70. minutě krásnou střelou Polách. Prakticky v zápětí navýšil vedení domácích Pešek a Slezák. V 82. minutě ovšem padla nejkrásnější branka zápasu. Na odražený míč si počíhal Jakub Červenka, a jelikož bylo pokutové území plné hráčů, rozhodl se pro chytré zakončení obloučkem a jeho pokus zapadl od tyče přesně do levého horního rohu branky Ďulíka. Hosté si ve druhé půli vytvořili pár šancí, které ovšem vyřešila obrana domácích v čele s brankářem. Smolina tak nebodovala ani v jednom zápase podzimní části a z Luhačovic si odváží debakl 14:0!

Branky: Polách 5x, Zicha 2x, Slezák 2x, Pešek 2x, Rejda, Hubáček, Červenka J.