FK Luhačovice – Dolní Němčí 4:1 (2:0)

Domácí po prohře v minulém kole ve Vsetíně si chtěli spravit chuť v zápase s Dolním Němčím. Již po pěti minutách hry se do obrovské šance dostal D. Červenka,  ale jeho pokus bravurně kryl Hájek.

Ve 12. minutě domácí vybojovali rohový kop, na který si vyskočil Kovařík, ale Hájek skvěle podržel hosty. O minutu později se již domácí radovali. Jasenský vystihl špatnou rozehrávku hostů, posunul míč na D. Červenku, který se tváří v tvář brankáři  nemýlil – 1:0. Poté se hrál vyrovnaný fotbal a hosté si vypracovali pár šancí, které vyřešila obrana domácích v čele s brankářem Soukeníkem. A tak udeřilo opět na druhé straně ve 42. minutě domácí zahrávali rohový kop a ve skrumáži se prosadil Hrnčiřík – 2:0. Do druhé půle nastoupili hosté aktivně a chtěli utkání zdramatizovat. Ovšem jejich snahu utnul v 50. minutě Bída, který obdržel červenou kartu za stažení pronikajícího Červenky.  Domácí poté jasně diktovali tempo hry. V 64. minutě pronikl po pravé straně do vápna D.Červenka, přihrál na zcela volného Jasenského, který ještě celou akci vyšperkoval sklepnutím na kapitána O. Červenku, který bez problému dopravil míč do sítě 3:0. V 75. minutě O. Červenka  vybídl do sóla D. Červenku, který křížnou střelou nedal Hájkovi šanci 4:0. V 88. minutě hosté vstřelili čestný úspěch po rychlé akci se prosadil Karel Stojaspal. Utkání poté domácí dovedli k vítězství 4:1.