FK Luhačovice B – TJ Družstevnik Poteč 1:4 (0:2)

Souboj o druhé místo v tabulce nabídlo 9. kolo III. třídy skupiny B.

Hosté nastoupili do utkání nebojácně a již v 6. minutě šli do vedení. To když po faulu Ciesera kopali přímý kop, který si postavil Bartoš a krásnou střelou přes zeď otevřel skóre utkání – 0:1. V 18. minutě bylo domácím ještě hůře, jelikož dlouhý nákop za obranu si zpracoval Mana a prostřelil Novosáda – 0:2. Domácí se snažili s nepříznivým stavem něco udělat, ale naráželi na spolehlivě bránící družstvo Poteče. V poločase odcházeli do kabiny spokojenější hosté za stavu – 0:2. Do druhé půle nastoupili hosté stejně jako do prvního a po 6 minutách se po rohovém kopu prosadil Františák a zvýšil vedení hostů na – 0:3. V 60. minutě se dočkali i domácí po vybojovaném rohovém kopu se prosadil Kovařík ve vzdušném souboji a nekompromisně zavěsil – 1:3. V 63. minutě se mohli domácí radovat znovu, ale Konečný trefil z rohového kopu pouze břevno a gólovou dorážku Smištíka zlikvidoval obětavě jeden ze stoperů hostů. Hosté si spolehlivě hlídali náskok a v 90. minutě navíc utekl Mňačko a uzavřel tak skóre na 1:4 pro hosty.

Branky: Kovařík – Bartoš, Mana, Františák, Mačko