Oddílový přebor TK 2000

Ve dnech 17. -  18. 9. 2011 uspořádal tenisový klub TK 2000 Luhačovice tradiční oddílový přebor. Za krásného slunečného počasí se sešla asi dvacítka místních vyznavačů tohoto bílého sportu a svedla mezi sebou boje jak ve dvouhrách, tak i ve čtyřhrách.

Ve dvouhrách obhájili nejvyšší pozice hráči závodního družstva dospělých, které po loňském postupu si i letos úspěšně vedlo ve II. tř. krajského přeboru JMK. Všichni 4 nasazení – T. Kovařík, A. Gavlas, P. Hlaďák a L. Šimík – se probojovali do závěrečných kol. Celkovým vítězem se nakonec stal T. Kovařík, který v rozhodujícím zápase porazil P. Hlaďáka.  Příjemným překvapením mezi dospělými byl výkon staršího žáka P. Jordána, který dokázal vyhrát první kolo a odehrát velmi vyrovnaný set s pozdějším  vítězem. Závodní hráči byli nejúspěšnější i ve čtyřhře, kdy se vítězem stala dvojice P. Hlaďák a L. Šimík.

run_function(‚id‘,’41‘,’13255′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚180‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚13255‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’41‘;‘,’a:0:{}‘); ?>