FK Luhačovice “B“- TJ Družstevník Drnovice 2:0 (2:0)

Po výhře v Mirošově chtěla domácí rezerva Luhačovic potvrdit body i v zápase s Drnovicemi.

A štěstí šli hned od začátku naproti. V prvních deseti minutách hry si domácí vytvořili převahu i nějaké šance, které ovšem vyřešila obrana hostů. V 15. minutě se po centru z pravé strany prosadil hlavou Kuchař, ale jeho branka nebyla pro offside uznána. V 21. minutě se domácí již radovali z vedení Červenka vyhrál vzdušný souboj míč se dostal ke Smištíkovi, který obešel brankáře hostů a doslova dovezl míč do brány 1:0. V 32. minutě si po dlouhém výkopu brankáře Coufalíka zpracoval míč Slezák a krásnou přihrávkou do uličky vybídl do sóla Smištíka, který byl v pokutovém území stažen za dres a nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop, který s přehledem proměnil Červenka 2:0. A stanovil tak poločasové skóre na 2:0 pro domácí. Ve druhé půli domácí pokračovali v aktivní hře a hosty prakticky nepouštěli do šancí. V rozmezí deseti minut domácí zahrávali čtyři přímé kopy, ovšem všechny pokusy skončily nad bránou hostů. V 71. minutě prošel po pravé straně Hrnčiřík předložil míč Rejdovi, který nastřelil tyč! V 81. minutě se hosté dočkali své vůbec první velké šance v zápase na pravé straně nasadil jeden z vystřídavších hráčů beku Pláškovi jesličky, a jeho střelu zastavil až brankář domácích. Luhačovská rezerva si tak pohlídala náskok z první půle a zaslouženě vyhrála 2:0.

Branky: Smištík, Červenka D. pen.