FK Luhačovice – Holešov 5:2

I přes sobotní svatbu z jednoho spoluhráčů přistoupili k zápasu s Holešovem Luhačovičtí hráči zodpovědně a od první minuty se snažili vnutit svůj styl hry zodpovědně bránícím hráčům Holešova.

Hra se odehrávala především mezi  šestnáctkami, až v 30. minutě si na přesný centr naběhl domácí útočník  D.Červenka a i když na dvakrát překonal hostujícího gólmana tečovanou střelou. Hosté hrozili především z brejků a toho mohli využít těsně před odchodem do šaten, ale samostatný únik nevyužili.  V druhé půli se s brankami roztrhl pomyslný pytel. Po levé straně zatáhl míč Galuška a se stříleným centrem si poradil opět Červenka, o dalších 10 minut srazil domácího Peška hostující obránce a David Červenka tam mohl zkompletovat hattrick z pokutového kopu. Hosté pak zkorigovali na 3:1 ale hned z rozehrávky krásně napřáhl z 25 metrů a vymetl pavučinu v hostující svatyni domácí Pantálek. Poté se již hrál bezstarostný fotbal a několikrát se ukázali gólmani na obou stranách, až když po hezkém prostrčení luhačovických netradičně pravou nohou překonal Galuška golmana hostů. Za 5 minut již jen zkorigoval hostující  útočník po blafáku z úhlu na konečných 5:2

Sestava domacích: Soukeník, Pešek, Kovařík P., Rejda, Pantálek, Košárek, Červenka O., Haloda, Galuška, Novosad, Červenka D.

Střídali: Kovařík L, Kuchař, Polách, Hrnčiřík