FK Luhačovice A – Valašské Meziříčí B 3:1 (3:0)

Ve čtvrtém kole krajského přeboru mužů přivítali domácí Luhačovice rezervu Valašského Meziříčí. Hosté se osmělili jako první a v 17. minutě nebezpečně hlavičkoval Výmola, ale jeho pokus vyrazil Soukeník.

Za minutu na to ovšem domácí šli do vedení. Pantálek vysunul kolmicí Košárka, který šel do souboje s gólmanem hostů a na odražený míč si počíhal Bernátek, pro kterého již nebyl problém skórovat 1:0. Poté se hra vyrovnala a na šance se dlouho čekalo. Ve 40. minutě nacentroval Pešek míč do pokutového území, Červenka si jej zpracoval a po faulu na něj byl nařízený pokutový kop, který proměnil Haloda 2:0. Ve 43. minutě vypíchl míč Červenka D. a postupoval sám na bránu, ale skvěle jej vychytal Štěpán. Ve 45. minutě prakticky v totožné situaci Červenka D. vypíchl míč a postupoval ve trojici hráčů sám na bránu, kde předložil míč Halodovi, který uzavřel poločasové skóre na 3:0. Do druhé půle nastoupili hosté aktivně a již ve 47. minutě se z branky radoval Výmola 3:1. V 50. minutě mohl odpovědět kapitán domácích Červenka přeloboval gólmana, ale na brankové čáře zachránil mužstvo hostů Gromus. Domácí poté kontrolovali zápas a nepouštěli hosty do větších příležitostí. Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích 3:1.

Branky: Bernátek, Haloda 2x. – Výmola