FK Luhačovice A – Spartak Hluk 2:1 (1:0)

Domácí nastoupili v neděli 14. srpna v neúplné sestavě, pro zranění a různé dovolené muselo soutěžní utkání vynechat hned čtveřice hráčů základní sestavy.

Mužstvo bylo vhodně doplněno hráči B týmu. Utkání začalo v dobrém tempu a hned v 15. minutě se po standartní situaci prosadil z dorážky Šenovský 1:0. Hrál se vyrovnaný zápas, ale již v prvním poločase nadělalo domácím problémy zranění Kovaříka. Hluk poté převzal iniciativu, ale všechny šance pochytal brankář Soukeník. Z ničeho nic udeřilo na druhé straně, do sóla se dostal Košárek a střelou k tyči navýšil vedení domácích na 2:0. V 78. minutě zachránil domácí vyborným zákrokem Soukeník, který vychytal sólo Juráska. Hosté se dočkali čestného úspěchu až v nastaveném čase, kdy své sólo proměnil Martin Zalubil  2:1. Domácí poté dovedli utkání do vítězného konce.

Branky: 15. Šenovský, 58. Košárek – 92. Zalubil Martin