FK Luhačovice B – Sokol Návojná 4:3 (2:3)

Domácí po loňské nepříliš povedené sezóně čekal v prvním kole jeden z nejtěžších soupeřů v soutěži Návojná. Do nové sezóny mužstvo vedené trenérem Pijákem vstupuje s přáním pohybovat se v horních patrech tabulky, a když to půjde tak i s přáním postoupit.

Domácí v úvodu svého soupeře zatlačili, ale nějakou vážnější šanci si nepřipravili. V 15. minutě zahrával Pavel Řehák přímý kop, který namířil do tyče, ale odražený balon uklidil do brány Jiří Řehák  0:1. V 25. Minutě pronikl z pravé strany do pokutového území Červenka a k radosti domácích vyrovnal na 1:1. V 30. Minutě ovšem domácí obrana v čele s brankářem zachybovala a své sólo nadvakrát proměnilPavel Řehák 1:2. V 37. minutě to s domácíma vypadalo bledě po rohovém kopu se hlavičkou prosadil Šánek 1:3. V 41. Minutě mohl domácí dorazit Řehák, ale brankář domácích napravil své zaváhání a vyrazil střelu na roh. Po rohovém kopu vyrazil dopředu Zicha předložil míč Červenkovi, který krásnou střelou zpoza šestnáctky uklidil míč přesně k tyči 2:3. Do druhé půle domácí nastoupili tlakem. O osudu utkání mohli rozhodnout paradoxně hosté po krásné akci postupoval sám na brankáře Vaněk, ale opět pohořel na brankáři domácích a z následného protiútoku domácí vybojovali rohový kop. Po jehož zahrání se prosadil z dorážky Kovařík a vyrovnal na 3:3. V 75. minutě po centru Zichy orazítkoval Plášek břevno a dorážka Slezáka skončila nad brankou. V 81. minutě o osudu utkání rozhodl Kovařík střelou přes hlavu pod víko 4:3. Pěkný zápas tak skončil výhrou domácích 4:3.