Reklama
Reklama

Reklama

PR článek

Avonet zrychlil internet po celé republice

24. 10. 2018

Internet přes pevnou linku výrazně zrychluje. Rychlost 50 Mb/s je nyní dostupná 1 500 000 domácnostem, do roku pak dostupnost stoupne až na 3 miliony domácností.


Internet 250 Mb/s už i v Luhačovicích a okolí

27. 6. 2018

Dobrou zprávu dnes máme pro všechny fanoušky rychlého a vysoce spolehlivého internetu, kterým již nestačí stávající WiFi připojení.


Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy ve zlínském Obchodním domě

14. 5. 2018

ZLÍN – Chceš změnit působiště a být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné a zajímavé práci? Nebo máš chuť vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat?


Ilustrační foto (Foto: Pexels.com)

Proplouvejte internetem bez obav

9. 4. 2018

Vyhnout se všem online nástrahám při každodenním používáním internetu není vždy snadné ani pro odborníky. Proto přichází AVONET ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou se zcela novým produktem – s pojištěním internetových rizik AVONET Family k internetovému připojení.


Řezbářské sympozium (Foto: Lázně Luhačovice, a.s.)

Lázně Luhačovice připravují řezbářské Pohádkové sympozium

5. 6. 2017

Luhačovice znovu rozezní nástroje řezbářských mistrů. Tradiční setkání se tentokrát ponese v pohádkovém duchu. Celý týden od 5. do 10. června můžete pozorovat, jak z krásného materiálu vznikají různé pohádkové, filmové nebo divadelní postavy. Co přesně budou mistři řezbáři vyrábět, je zatím tajemstvím. Video z předchozího ročníku je ke shlédnutí zde http://www.luhacovice.cz/27564n-video-rezbarske-sympozium.


Lázeňskou sezónu v Luhačovicích zahájí 12. května otevírání pramenů

10. 5. 2017

Třídenním pásmem programů Otevírání pramenů zahájí Lázeňskou sezónu Lázně Luhačovice v pátek 12. května a slavnosti vyvrcholí svěcením pramenů v neděli 14. května. V sobotu nebude chybět tradiční přímý přenos rozhlasového pořadu Tobogan (11.00 hod.) s Alešem Cibulkou, koncert skupiny AG Flek na Lázeňském náměstí od 16.00 hod. a jarmark lidových řemesel. V...


Ilustrační foto (Foto: Pexels.com)

Internet v Luhačovicích: Optika, xDSL, Wi-Fi i mobilní LTE

5. 5. 2017

Přehled technologií v nadpisu dokazuje široké možnosti, které dnes obyvatelé lázeňského města mají. Chybí snad jen internet přes kabelovou televizi, která ovšem v Luhačovicích není. Pro někoho je použitá technologie důležitá, pro někoho ne a zajímá ho spíše jak rychle, s jakým servisem a za kolik internet má.


Ilustrační foto (Foto: Luhacovice.cz)

Lázeňský internet je skutečný švihák

27. 1. 2017

Návštěvníci lázní i obyvatelé Luhačovic mají možnost využít rychlé 4G LTE připojení k internetu nově i na místech, kde není dostupné klasické připojení.


Kuki TV (Foto: kuki.cz)

Kuki TV nejlépe funguje s pevným internetem od Avonetu

29. 7. 2016

V Luhačovicích  je nově dostupná revoluční generace Kuki TV, která úplně změní váš přístup ke sledování televize. Objevte chytrou Kuki TV - televizi plnou chytrých funkcí a buďte pánem svého času.