Reklama
Reklama

Reklama

PR článek

Řezbářské sympozium (Foto: Lázně Luhačovice, a.s.)

Lázně Luhačovice připravují řezbářské Pohádkové sympozium

5. 6. 2017

Luhačovice znovu rozezní nástroje řezbářských mistrů. Tradiční setkání se tentokrát ponese v pohádkovém duchu. Celý týden od 5. do 10. června můžete pozorovat, jak z krásného materiálu vznikají různé pohádkové, filmové nebo divadelní postavy. Co přesně budou mistři řezbáři vyrábět, je zatím tajemstvím. Video z předchozího ročníku je ke shlédnutí zde http://www.luhacovice.cz/27564n-video-rezbarske-sympozium.


Lázeňskou sezónu v Luhačovicích zahájí 12. května otevírání pramenů

10. 5. 2017

Třídenním pásmem programů Otevírání pramenů zahájí Lázeňskou sezónu Lázně Luhačovice v pátek 12. května a slavnosti vyvrcholí svěcením pramenů v neděli 14. května. V sobotu nebude chybět tradiční přímý přenos rozhlasového pořadu Tobogan (11.00 hod.) s Alešem Cibulkou, koncert skupiny AG Flek na Lázeňském náměstí od 16.00 hod. a jarmark lidových řemesel. V...


Ilustrační foto (Foto: Pexels.com)

Internet v Luhačovicích: Optika, xDSL, Wi-Fi i mobilní LTE

5. 5. 2017

Přehled technologií v nadpisu dokazuje široké možnosti, které dnes obyvatelé lázeňského města mají. Chybí snad jen internet přes kabelovou televizi, která ovšem v Luhačovicích není. Pro někoho je použitá technologie důležitá, pro někoho ne a zajímá ho spíše jak rychle, s jakým servisem a za kolik internet má.


Ilustrační foto (Foto: Luhacovice.cz)

Lázeňský internet je skutečný švihák

27. 1. 2017

Návštěvníci lázní i obyvatelé Luhačovic mají možnost využít rychlé 4G LTE připojení k internetu nově i na místech, kde není dostupné klasické připojení.


Kuki TV (Foto: kuki.cz)

Kuki TV nejlépe funguje s pevným internetem od Avonetu

29. 7. 2016

V Luhačovicích  je nově dostupná revoluční generace Kuki TV, která úplně změní váš přístup ke sledování televize. Objevte chytrou Kuki TV - televizi plnou chytrých funkcí a buďte pánem svého času.


Avonet | špičkový internet, chytrá televize, levné volání

Telekomunikační sezóna v Luhačovicích začala - rychlejší internet, moderní televize a nový telefon

4. 7. 2016

Společnost Avonet přináší na své domovské půdě v Luhačovicích, kde již 20 let sídlí, několik zajímavých novinek.


Ilustrační foto (Foto:www.augustian-life.cz)

Augustiniánský dům představuje nový e-shop zážitků - Augustian LIFE!

29. 6. 2015

Značka wellness hotelu Augustiniánský dům ****superior je na českém trhu 5 let. Za tu dobu se stala synonymem kvality služeb v oblasti ubytování, wellness, gastronomie, life style a designu.