Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Dětská léčebna Vítkov získala novou přístavbu, fasádu, inhalatorium i maskota

18. 10. 2019

V říjnu byla symbolicky slavnostně otevřena zrekonstruovaná budova dětské léčebny Vítkov, kterou akciová společnost Lázně Luhačovice opravila za 42 milionů korun. Podívejte se, co vše se na ní změnilo!


VIDEO: Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský rozesmáli vyprodanou Elektru

11. 10. 2019

Velký zájem byl v Luhačovicích o představení Minipárty, pořad plný vtipných historek v mistrném podání známého baviče Karla Šípa a jeho hosta Josefa Aloise Náhlovského. Jejich povídání rozesmálo mnohokrát diváky, kteří vyprodali hlavní sál kulturního domu Elektra. 


VIDEO: Na Svatováclavský jarmark dorazil dokonce i Robin Hood

2. 10. 2019

Na luhačovický Svatováclavský jarmark letos dorazil i král zbojníků Robin Hood. Nevěříte? A přivezl s sebou spoustu legrace, no podívejte se sami!


VIDEO: Festival Písní a tancem se rozloučil na Lázeňském náměstí

23. 9. 2019

27. ročník Mezinárodního festivalu dětských folklórních souborů  Písní a tancem se rozloučil s diváky slavnostním průvodem a samozřejmě také svými vystoupeními.


Svým obcím přijely fandit spousty jejich občanů

VIDEO: Vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku při festivalu Písní a tancem

20. 9. 2019

Folklorní festival Písní a tancem si v Luhačovicích snad už nikdo nedokáže představit bez vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku. Podívejte se, jak ceremoniál letos vypadal a co vše zajímavého se při festivalu v ten den na Lázeňském náměstí dělo. V reportáži nechybí samozřejmě ani rozhovor se starostou vítězné obce, která se stala Vesnicí roku 2019.  


jedna z fází čištění odpadních vod v luhačovické čističce

VIDEO: Čistírna odpadních vod prošla náročnou rekonstrukcí

18. 9. 2019

Do čistírny odpadních vod v Luhačovicích v posledních letech proudily kromě odpadních vod také miliony korun na rekonstrukci, bez níž by toto vodárenské zařízení neobešlo. 


VIDEO: Kloboukový den 2019

16. 9. 2019

V neděli 8. září se na Lázeňském náměstí konala oblíbená kulturní akce, pořádaná Luhačovickým okrašlovacím spolkem Calma, pod názvem Kloboukový den.


VIDEO: Charita Luhačovice slavila 15 let fungování

12. 9. 2019

Před 15 lety začala fungovat luhačovická Charita. K připomenutí výročí se konala slavnostní mše, kterou celebroval arcibiskup Jan Graubner. 


VIDEO: Dny slovenské kultury

10. 9. 2019

V Luhačovicích se začátkem září konal už sedmý ročník Dnů slovenské kultury. Podívejte se, jaký program si návštěvníci festivalu mohli užít!