Reklama

Booking.com

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Letošní Akademie Václava Hudečka má svou vítězku

17. 8. 2017

V pátek jedenáctého srpna se konal závěrečný Galavečer Akademie Václava Hudečka. Vyhlašoval se tam jako obvykle nejlepší z účastníků houslových kurzů.


VIDEO: FK Luhačovice - Štítná nad Vláří - 1:0

16. 8. 2017

Na Radostově se v sobotu 12. srpna hrálo druhé kolo krajského přeboru v kopané. Domácí fotbalisté z Luhačovic tu hostili soupeře ze Štítné nad Vláří.


VIDEO: Zahajovací koncert AVH

7. 8. 2017

V luhačovické Elektře se konal 31. července Zahajovací koncert Akademie Václava Hudečka. Kurzy pro talentované houslisty se konají už po jednadvacáté!


VIDEO: Opravy v ZŠ Luhačovice

2. 8. 2017

Luhačovická základka využila jako vždy léto k opravám, letos ale nejde o žádné drobnosti za pár korun!


VIDEO: Okruh Luhačovským Zálesím na horských kolech

31. 7. 2017

V sobotu 22. 7. 2017 se konal již třetí ročník závodu horských kol pod názvem Okruh Luhačovským Zálesím. Na dvěstěpadesát závodníků od předškolního věku až po špičkové sportovce změřilo síly v celkem 11 kategoriích.

Letecké záběry:  TAOX studio


VIDEO: Konal se tradiční LCE triatlon

28. 7. 2017

Luhačovický Oddílu orientačního běhu pořádal opět triatlon v okolí lázeňského města. Podívejte se, kdo tentokrát v už osmém ročníku akce uspěl!


VIDEO: Festival nabídl i vystoupení známého houslového virtuose

26. 7. 2017

V rámci festivalu Janáček a Luhačovice se letos představil také houslový virtuos Ivan Ženatý s Filharmonií Bohuslava Martinů. Podívejte se, co zahráli publiku v domě kultury Elektra!


VIDEO: Bohoslužbu k výročí kostela celebroval arcibiskup

18. 7. 2017

Devátého července se konala slavnostní bohoslužba, kterou si luhačovická farnost připomněla 20. výročí posvěcení kostela.


J.A. Náhlovský se nakonec představil, ale se zlomenou rukou v pásce

VIDEO: Na Švihákovi pobavili Knor i Náhlovský. Ten ale málem nedorazil

12. 7. 2017

Začátkem července se konal další ročník festivalu humoru a zábavy Luhačovický švihák. Podívejte se, co na něm bylo také k vidění!