Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Střední odborná školy Luhačovice slaví půlstoletí fungování

18. 9. 2017

Jednou z událostí k oslavě 50. výročí založení dnešní Střední odborné školy Luhačovice bylo setkání s vernisáží výstavy 8. září přímo v této vzdělávací instituci. Že o ní příliš nevíte? Řadu zajímavostí se dozvíte ve videu.


VIDEO: Netopýry si mohli lidé po přednášce klidně i pohladit

11. 9. 2017

Prvního září se v DDM Luhačovice konala přednáška o netopýrech, živé exempláře těchto zajímavých živočichů byly na akci také k vidění.


VIDEO: 1. školní den v Luhačovicích

11. 9. 2017

Tak jako v celé republice, i v Luhačovicích usedli 4.září do školních lavic noví prvňáčci. Před školou je slavnostně přivítal nejen ředitel školy Roman Lebloch , ale také zástupci města.


VIDEO: Na Divadelních Luhačovicích se objevily i samotné múzy umělců!

1. 9. 2017

Na letošním festivale Divadelní Luhačovice lidé mohli zahlédnout dokonce i dvě múzy umělců. Že nevíte, kdo je představoval?


VIDEO: Předání certifikátů absolventům VU3V

29. 8. 2017

V luhačovické knihovně si účastníci Virtuální univerzity třetího věku převzali osvědčení o absolvování letního semestru. Víte, co studovali a čemu se chtějí věnovat příště? 


Lidé obdivovali krásné Jawy

VIDEO: Luhačovice ožily srazem nablýskaných motorek Jawa

23. 8. 2017

Do Luhačovic se sjeli se svými stroji 19. srpna milovníci značky Jawa, která se proslavila zejména výrobou motocyklů. Ale dělala i auta, která byla letos také k vidění, stejně jako bylo možno obdivovat i mnohé zajímavé  motorky dnes už neexistujících českých značek.


VIDEO: Letošní Akademie Václava Hudečka má svou vítězku

17. 8. 2017

V pátek jedenáctého srpna se konal závěrečný Galavečer Akademie Václava Hudečka. Vyhlašoval se tam jako obvykle nejlepší z účastníků houslových kurzů.


VIDEO: FK Luhačovice - Štítná nad Vláří - 1:0

16. 8. 2017

Na Radostově se v sobotu 12. srpna hrálo druhé kolo krajského přeboru v kopané. Domácí fotbalisté z Luhačovic tu hostili soupeře ze Štítné nad Vláří.


VIDEO: Zahajovací koncert AVH

7. 8. 2017

V luhačovické Elektře se konal 31. července Zahajovací koncert Akademie Václava Hudečka. Kurzy pro talentované houslisty se konají už po jednadvacáté!