Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Vyhlášení vítěze Vesnice roku na festivalu Písní a tancem

21. 9. 2018

Součástí luhačovického folklorního Festivalu Písní a tancem je i vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku. Víte, které z obcí ve finále letos uspěly?


VIDEO: Kloboukový den

20. 9. 2018

Luhačovice byly i letos v září jednu neděli místem s asi nejhustším výskytem lidí v kloboucích široko daleko. Konal se tu totiž už podesáté Kloboukový den.


VIDEO: Manželství v kostce se Zuzanou Kronerovou a Oldřichem Navrátilem

12. 9. 2018

V rámci Dnů slovenské kultury si letos mohlo publikum v luhačovicích vychutnat mimo jiné představení Manželství v kostce se Zuzanou Kronerovou a Oldřichem Navrátilem. Přestože v Česku jej hrají oba obvykle v češtině, paní Kronerová kvůli tématu festivalu i letošnímu stému výročí společného státu udělala výjimku a tak kromě brilantní herecké mluvy v češtině z...


VIDEO: Slavnostní odhalení Jurkovičovy lavičky

12. 9. 2018

Lavička věnovaná Dušanu Jurkovičovi byla v Luhačovicích slavnostně odhalena 4. září. První na ni usedla vnučka tohoto slavného architekta. 


VIDEO: Školní rok začal také žákům luhačovické základky i místní střední školy

10. 9. 2018

I v Luhačovicích přineslo první zářiové pondělí začátek školního roku, svátek to byl samozřejmě hlavně pro prvňáčky místní základky. 


VIDEO: Dolnolhotský triatlon 2018

6. 9. 2018

V sobotu 1. září se v okolí  Luhačovické přehrady konal triatlonový závod  pod názvem Dolnolhotský triatlon. Poslední prázdninová sobota tak již potřetí patřila všem univerzálním sportovcům  bez ohledu na věk, pohlaví či  výkonnostní kategorie.


VIDEO: Oprava ulice Hradisko - výpadovky na Kladnou Žilín a Bojkovice

30. 8. 2018

S koncem prázdnin vyvrcholila i oprava luhačovické ulice Hradisko, výpadovky z města směrem na Kladnou Žilín.


VIDEO: Divadelní Luhačovice 2018

28. 8. 2018

Ani toto léto nechyběly v nejkrásnějším moravském lázeňském městě ve výčtu konaných festivalů Divadelní Luhačovice. Festival se konal už po dvacáté a začal netradičně koncertem.
 
 
 
 

VIDEO: Galakoncert XXII. Akademie Václava Hudečka

14. 8. 2018

Galakoncert, který se konal v pátek 10. srpna v luhačovické Elektře je tradičním vyvrcholením  Akademie Václava Hudečka. Za přítomnosti hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka a ministra kultury Antonína Staňka se tu oceňovali nejúspěšnější studenti letošního 22. ročníku akademie.