Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

Svým obcím přijely fandit spousty jejich občanů

VIDEO: Vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku při festivalu Písní a tancem

20. 9. 2019

Folklorní festival Písní a tancem si v Luhačovicích snad už nikdo nedokáže představit bez vyhlášení vítěze soutěže Vesnice roku. Podívejte se, jak ceremoniál letos vypadal a co vše zajímavého se při festivalu v ten den na Lázeňském náměstí dělo. V reportáži nechybí samozřejmě ani rozhovor se starostou vítězné obce, která se stala Vesnicí roku 2019.  


jedna z fází čištění odpadních vod v luhačovické čističce

VIDEO: Čistírna odpadních vod prošla náročnou rekonstrukcí

18. 9. 2019

Do čistírny odpadních vod v Luhačovicích v posledních letech proudily kromě odpadních vod také miliony korun na rekonstrukci, bez níž by toto vodárenské zařízení neobešlo. 


VIDEO: Kloboukový den 2019

16. 9. 2019

V neděli 8. září se na Lázeňském náměstí konala oblíbená kulturní akce, pořádaná Luhačovickým okrašlovacím spolkem Calma, pod názvem Kloboukový den.


VIDEO: Charita Luhačovice slavila 15 let fungování

12. 9. 2019

Před 15 lety začala fungovat luhačovická Charita. K připomenutí výročí se konala slavnostní mše, kterou celebroval arcibiskup Jan Graubner. 


VIDEO: Dny slovenské kultury

10. 9. 2019

V Luhačovicích se začátkem září konal už sedmý ročník Dnů slovenské kultury. Podívejte se, jaký program si návštěvníci festivalu mohli užít!


zařazování dětí do třídy 1. A

VIDEO: Zahájení školního roku v Luhačovicích

6. 9. 2019

V Luhačovicích startoval také letos školní rok uvítáním prvňáčků místní ZŠ a setkáním studentů SOŠ Luhačovice v Elektře. Že nevíte, kolik letos v lázeňském městě prvňáčků nastoupilo nebo na co se mohou tento rok těšit studenti luhačovické střední školy? Odpovědi naleznete ve videu. 


VIDEO: Ohlédnutí za Divadelními Luhačovicemi 2019

2. 9. 2019

Od 18. do 24. srpna se v Luhačovicích konala jedna z nejvýznamnějších  kulturních akcí luhačovické sezóny. Tou je bezpochyby česko-slovenský divadelní festival –  Divadelní Luhačovice  2019, který se konal letos po  jednadvacáté.


VIDEO: Galakoncert 23. Akademie Václava Hudečka

19. 8. 2019

9. srpna se v luhačovické Elektře konalo slavnostní zakončení 23. ročníku Akademie Václava Hudečka. Všichni přítomní, včetně starosty Luhačovic Mariana Ležáka a hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka, netrpělivě vyhlíželi, který  houslista  ze šestnácti studentů letošní akademie si na závěr odnese ceny v podobě mistrovských houslí a  koncertního turné s Václavem...


VIDEO: V hale Vincentka opět teče nejznámější luhačovický pramen

14. 8. 2019

Luhačovický pramen Vincentka je opět k dispozici veřejnosti opět ve stejnojmenné hale, zatím v časech po-pá 10:00 - 17:30, so-ne 8:00-17:30. Hala Vincentka je sice už otevřena, ale stále ne zcela dokončená. Víte už, co se na ní změnilo a co zbývá ještě dodělat a jak to vypadá s dokončením kolonády? Video Vám napoví...