Reklama

Booking.com

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: 65. rybářské závody v Luhačovicích

19. 5. 2017

Ze soboty 13. na neděli 14. května se v Luhačovicích konaly 65. jarní rybářské závody. Krásné počasí, 497 soutěžících rybářů,  a stovky vytažených ryb. Tak by se ve zkratce daly letošní závody popsat . Více v naší řeportáži.


VIDEO: Svěcení pramenů a Návrat k tradicím

18. 5. 2017

V neděli 14.5. se konalo tradiční svěcení luhačovických pramenů. Tato akce je každý rok mohutně navštěvována, a to nejen fanoušky folklóru. Nejinak tomu bylo i letos.


VIDEO: Beseda s občany

18. 5. 2017

Rada města pozvala 10. května občany na besedu. Podívejte se, jak akce vypadala a o čem se jednalo!


VIDEO: Otevírání pramenů provázela kapela AG Flek, herci Liška s Vilhelmovou, živé sochy i flašinetáři

18. 5. 2017

Také letošní Otevírání pramenů nabídlo v Luhačovicích bohatý program. Mimo jiné dvoudenní jarmark, kramářské písně a flašinety, divadlo s Tatianou Vilhelmovou a Pavlem Liškou, přehlídku krásných historických aut a také jedinečně živé sochy. Přesvědčte se sami, jak bohaté byly letošní oslavy zahájení lázeňské sezóny!


VIDEO: Mateřská škola pořádala zápis

12. 5. 2017

Do luhačovické mateřinky zamířily 3. května nejen její stávající žáčci, ale také mladší děti. Pořádal se tu totiž zápis. 


VIDEO: Vojtěch Dyk & B-Side Band v Elektře

11. 5. 2017

V pátek 5.5. se v Elektře rozezněl hlas jednoho z nejvyhledávanějších interpretů české populární scény. Vojtěch Dyk přijel na luhačovický koncert společně se svým současným hudebním doprovodem, a to kapelou B-Side Band. A naše kamera byla u toho.


VIDEO: V Luhačovicích se roztančila kolonáda

9. 5. 2017

První květnový týden v Luhačovicích patřil tanci. Oslavy jeho mezinárodního dne začaly v lázeňském městě na prvního máje.


VIDEO: Majáles nabídl skvělou cestu kolem světa

9. 5. 2017

Studenti Střední odborné školy Luhačovice se 28. dubna bavili při tradičním Majálesu. Akci si nenechali pokazit ani deštivým počasím a opravdu se jim vyvedla, vždyť ji i sami zorganizovali! Tentokrát byl Majáles ve stylu cesty kolem světa.


VIDEO: Ochotníci v Elektře předvedli Labutí přebor

5. 5. 2017

V luhačovickém kině Elektra se v pátek 28. dubna konalo ochotnické divadelní představení pod názvem Labutí přebor. Tuto nevšední příležitost, která se naskytne jednou za rok si nenechalo ujít na dvě stovky divadelních labužníků.