Reklama

Booking.com

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Kuželkářům v utkání s Podbrezovou fandila zaplněná tribuna

17. 3. 2017

Na luhačovickou kuželnu přijel 11. března už jistý mistr Interligy ŽP Šport Podbrezová v čele se svým nejlepším hráčem - mistrem světa Vilmošem Zavarkem. Podívejte se, jak fenomenální Zavarko hrál a jak se luhačovickým proti favoritovi dařilo!


VIDEO: Děti si užily šibřinky plné her a potkaly se i s tříhlavým drakem

7. 3. 2017

Šestadvacátého února se v luhačovické sokolovně pobavily děti na karnevalovém reji, zvaném dětské šibřinky. Podívejte se, co vše pro ně bylo připraveno! 


VIDEO: V Luhačovicích pochovali basu

3. 3. 2017

V úterý 28.2. se v luhačovické sokolovně pochovala basa a začalo období půstu. Oblíbené akce, plné humoru všech barev, se zúčastnilo spousta lidí nejen z Luhačovic a blízkého okolí.


VIDEO: Šibřinky 2017 v Luhačovicích

3. 3. 2017

Jedna z mnoha tradičních akcí, které se v Luhačovicích dodržují, jsou jistě Šibřinky. Tato bohatě navštěvovaná akce z obobí masopustního veselení se konala v sobotu 25. 2. v luhačovické sokolovně. Tentokrát s tématem - Vítězný únor - kupředu pravá.


VIDEO: Fašank v Luhačovicích

28. 2. 2017

Fašankový průvod prošel 25. února Luhačovicemi. Nechyběl v něm samozřejmě medvěd ani spousta dalších maškar.


Absolventi VU3V s místostarostou Kopem a knihovnicí Gondovou

VIDEO: Senioři absolvovali první semestr VU3V

21. 2. 2017

Luhačovická knihovna připravila od podzimu 2016 možnost pro starší občany studovat Virtuální univerzitu třetího věku (VU3V). První semestr už mají někteří senioři úspěšně za sebou, další se ke studiu přidali až teď.


VIDEO: Přednáška o Islandu

20. 2. 2017

Zájemci o severské země mohli v luhačovické Městské knihovně navštívit přednášku věnovanou Islandu. Podívejte se, o čem se mohli také dozvědět.


VIDEO: Luhačovičtí kuželkáři se doma utkali s Interem Bratislava

17. 2. 2017

Kuželkáři TJ Sokol Luhačovice hostili v patnáctém kole Interligy na domácí kuželně slovenský Inter Bratislava. Podívejte se, jak střetnutí probíhalo a kdo vyhrál!


VIDEO: Tereza Kostková a Aleš Háma se představili jako Frankie a Johny

10. 2. 2017

Koncem ledna do Luhačovic zavítali Tereza Kostková a Aleš Háma, představili se zde ale jako Frankie a Johny ve stejnojmenné divadelní komedii. Sledoval je vyprodaný sál.