Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

VIDEO: Představujeme novou vizuální identitu Luhačovic

27. 11. 2019

Město Luhačovice představilo v listopadu 2019 své nové atraktivní logo a moderní vizuální identitu. Podívejte se na video, které přibližuje, jak svěžím stylem se město bude od nynějška prezentovat!


VIDEO: Český pohár ve futsalu zná svého vítěze

14. 2. 2020

8. února se v luhačovické sportovní hale Radostova konal finálový turnaj v sálové kopané, tedy ve futsalu. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev z České republiky, mezi kterými nechyběli  ani futsalisté ze Zlína.


VIDEO: Konverzační komedie ze sauny pobavila vyprodaný sál

12. 2. 2020

V únoru měli lidé možnost v Luhačovicích navštívit také skvělé divadelní představení, ve kterém se představili Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček a Michal Bumbálek. Podívejte se, jak diváky ve vyprodaném sále pobavili!


VIDEO: Veřejné setkání bylo zaměřené na plánování sociálních služeb

7. 2. 2020

Třicítka účastníků zavítala 4. února na Luhačovickou radnici na další veřejné setkání věnované komunitnímu plánování sociálních služeb.


VIDEO: Přednáška léčitele zaujala

28. 1. 2020

V půli ledna lidé mohli v Městské knihovně Luhačovice navštívit přednášku bylinkáře a léčitele Stanislava Zábojníka. Víte o čem byla a na co z dalších akcí knihovny se můžete těšit?
 
 

VIDEO: Silvestrovské setkání u kamenného kříže

3. 1. 2020

Na konci roku se lidé z Luhačovic, Petrůvky, Kladné Žilín a okolí pravidelně scházejí u kamenného kříže, kde si v příjemné atmosféře přejí mnoho zdraví a štěstí do roku nadcházejícího. Podívejte se, jak takto pohodová akce vypadá!


VIDEO: Živý betlém u luhačovického kostela

25. 12. 2019

U luhačovického kostela místní farníci opět po roce sehráli biblický příběh zrození malého spasitele. Ježíška při letošním živém betlému představovala ani ne tříměsíční Anička Gergelová.


VIDEO: Folklórní vánoční koncert v Elektře

22. 12. 2019

V sobotu 14. prosince jste si mohli v Luhačovicích trochu s předstihem vychutnat pravou vánoční atmosféru. Tu, společnými silami, vytvořily v sále Rondo folklórní soubory Malé Zálesí z Luhačovic a Barvínek z Brna.


VIDEO: Vánoční koncert letos opět pomáhal dětem

16. 12. 2019

V sobotu 7. prosince se v luhačovické Elektře konala  akce nazvaná  Vánoční koncert dětem, jejíž výtěžek každoročně pomáhá znevýhodněným dětem. A za touto akcí nestojí nikdo jiný než Korunka Luhačovice, která tuto charitativní akci pořádala již popatnácté.