Reklama
Reklama

TV Luhačovice

Vážení diváci, nově najdete vysílání TV Luhačovice na této stránce a na YouTube. Archiv vysílání do srpna 2014 najdete na stránkách města Luhačovice.

Mechanická žena a její vynálezce Doctore (Pavel Liška)

VIDEO: Mechanická žena pobavila v Elektře

6. 2. 2019

Dům kultury Elektra nabídl předpremiéru nové divadelní komedie pojednávající mimo jiné o mechanické ženě. Jak to s ní a s jejím vynálezcem, kterého ztvárnil Pavel Liška, dopadlo, sledoval vyprodaný sál.


VIDEO: Sváťovo Dividlo přivezlo výstavu marionet a zahrálo dětem pohádku O Koblížkovi

4. 2. 2019

Na 25. ledna se spousta dětí v Luhačovicích moc těšila, protože v ten den zamířily s rodiči do kulturního domu Elektra na loutkové představení O Koblížkovi. To přivezl litoměřický soubor Sváťovo Dividlo, který od stejného dne také otevřel výstavu v Galerii Elektra. Jsou na ní k vidění kromě krásných marionet (tedy loutek vedených provázky) například i maňásci...


VIDEO: 23. reprezentační lázeňský ples 2019

1. 2. 2019

26. ledna se konal  již 23. reprezentační lázeňský ples, který přilákal do luhačovického Společenského domu milovníky tance a skvělé zábavy ze širokého okolí.


VIDEO: Přednáška v muzeu přiblížila jeho zakladatele Antonína Václavíka

31. 1. 2019

V luhačovickém muzeu se konala přednáška věnovaná významnému etnografovi Antonínu Václavíkovi, který stál před sto lety u jeho založení. O Václavíkovi i historii muzea se lze dozvědět stále i na současné výstavě v muzeu. Kromě toho zde ale nabízí také spoustu informací o architektu Dušanu Jurkovičovi a velmi zajímavou publikaci.


VIDEO: Tříkrálová sbírka v Luhačovicích

11. 1. 2019

V sobotu 5. ledna do ulic Luhačovic a okolních obcí vyšly skupinky tříkrálových koledníků a lidé jim přispívali do kasiček na sbírku pro Charitu. Co myslíte, dokázali během sněhové vánice koledníčci vybrat víc než při loňské Tříkrálové sbírce?


VIDEO: Arcibiskup Graubner posvětil sousoší Svaté rodiny

6. 1. 2019

30. prosince se v kostele Svaté rodiny v Luhačovicích konala mše u příležitosti  svátku Svaté rodiny Nazaretské.  Výjímečnost tohoto okamžiku umocňoval fakt, že tuto mši v zaplněném kostele sloužil arcibiskup Jan Graubner a také to, že před kostelem byla posvěcena nová socha.


VIDEO: Tradiční silvestrovské setkání u kamenného kříže

4. 1. 2019

V poslední den roku 2018 se řada lidí z Luhačovic a okolí vydala na oblíbenou akci u červeného kamenného kříže. Setkání provázela dobrá nálada, hudba harmonikářů a nechyběla ani přání a přípitky na zdraví a štěstí v novém roce. 


VIDEO: Živý Betlém u luhačovického kostela

25. 12. 2018

U luhačovického kostela 25. prosince opět sehráli příběh o narození Ježíška. Toho letos představovala malá Valentýnka Svozilová.


VIDEO: Vedení města popřálo seniorům pěkné svátky

25. 12. 2018

Krásnou vánoční atmosféru navodilo setkání v Domově pro seniory Luhačovice, při kterém přišli popřát jeho obyvatelům hezké svátky představitelé místní samosprávy. Na akci nechyběly ani dárečky od města a vystoupení dětí plné koled.