Sport

Anežka Hanáková získala třetí zlato po sobě na závodech ve sportovním aerobiku

15. 5. 2019

Mladá a nadějná závodnice MV TEAM UTB Zlín Anežka Hanáková z Luhačovic, která 4x týdně trénuje, stejně jako její bratr Jáchym Hanák, ve zlínském klubu sportovního aerobiku, skvěle zahájila letošní jarní závodní sezonu.

Koloběžkáři závodili u Luhačovické přehrady

6. 5. 2019

První ročník závodu Tour de Spa se konal v sobotu 4. května v okolí Luhačovické přehrady. Celkově se aktivně zapojila bezmála stovka účastníků. Do hlavního závodu odstartovalo 61 koloběžkářů a koloběžkářek, součástí akce byl ale i běžecký závod a dvojkombinace (běh/koloběh), nechyběly ani kratší tratě určené dětem na koloběžkách a odrážedlech. Závodilo...

Ilustrační foto (archiv)

Z Hluku přivezlo fotbalové áčko tři body

29. 4. 2019

První poločas se nám vydařil. Byli jsme hodě na míči a vytvořili si více brankových příležitostí.

Období Velikonoc svědčilo luhačovickému fotbalu

24. 4. 2019

Ani v období Velikonoc se nezastavily fotbalové soutěže, což luhačovickým reprezentantům svědčilo.

Kuželkáři zakončili další úspěšnou sezónu, opět brali medaile

15. 4. 2019

K poslednímu zápasu letošního ročníku Interligy vyjížděli luhačovičtí kuželkáři na kuželnu TJ Sokola Husovice.

Vendula Horčičková (uprostřed) po zisku zlaté medaile na MČR (foto archiv)

Mezi nejlepšími sportovci kraje nechybějí zástupci Luhačovic

11. 4. 2019

Na vyhlášení vítězů ankety Sportovec Zlínského kraje 2018, které se konalo 10. dubna ve zlínském Kongresovém centru bylo slyšet také o skvělých sportovcích spojených s Luhačovicemi.

Foto ze zápasu áčka (zdroj: FB FK Luhačovice)

Fotbalové áčko proti Provodovu neuspělo, béčko zdolalo Havřice

9. 4. 2019

Přestože v domácím utkání vedli fotbalisté A-týmu FK Luhačovice nad Provodovem o poločase díky dvěma gólům Ondřeje Červenky 2:1, nedokázali nakonec zvítězit. Provodov v druhé půli vyrovnal a penaltový rozstřel vyzněl lépe pro hosty (4:5). S remízou po základní hrací době tak nemohl být příliš spokojený trenér Jan Jelínek.

Domácí (v černém) se utkali s fotbalisty Juřinky

2. 4. 2019

Po úpěšném prvním utkání jara, sehraném v Brumově, se fotbalisté FK Luhačovice poprvé letos v rámci krajského přeboru představili doma. A krásně! Hostům z Juřinky nasázeli spoustu gólů.