Reklama
Reklama

Sport

Informace z kuželkářských soutěží

12. 2. 2019

V 15. kole Interligy jsme se utkali s hráči bratislavského Interu, družstvo procházející hráčskou krizí přijelo v hodně oslabené sestavě. 

 


Zimní příprava FKL (foto: facebook FKL)

Zimní příprava fotbalistů v plném proudu

11. 2. 2019

V plném proudu je zimní příprava luhačovických fotbalistů, která začala na přelomu ledna a února. V prvním týdnu absolvovali borci FK Luhačovice 3 tréninkové jednoty i úspěšný tápas s Bohunicemi.


Ilustrační foto (archiv)

Kuželkáři se v Interlize utkali s týmem Rokycan

6. 2. 2019

V souboji dvou posledních mistrů jsme přivítali na naší kuželně SKK Rokycany. Bojovalo se o čelo české tabulky a tomu odpovídala i atmosféra zápasu. 


Na krajském mistrovství se mladým kuželkářům z Luhačovic dařilo

29. 1. 2019

Tento víkend proběhlo na otrokovické kuželně krajské mistrovství v mládežnických kategoriích. Účastnili se ho úspěšně i zástupci luhačovického oddílu. 


Skikrosař Čech ve svém živlu

Zlato a stříbro! Domácí skikrosovou sezónu luhačovický závodník Čech zahájil dvěma medailemi

22. 1. 2019

Velmi spokojený může být se zahájením letošní domácí sezóny luhačovický skikrosař Jiří Čech. Na prvních dvou závodech Českého poháru ve skikrosu, které se jely v sobotu 19. a v neděli 20. ledna v horském středisku Soláň, se mu totiž podařilo získat skvělá medailová umístění.


Ilustrační foto (archiv)

Aktuality z luhačovického kuželkářského oddílu

21. 1. 2019

Ve třináctém kole Interligy jsme zajížděli na kuželnu posledního celku tabulky, družstvo ŠK Modranka. Na jejich kuželně se nám tradičně daří, a tak jsme si i tentokrát věřili v zisk bodů.


Ilustrační foto (archiv)

Běžkařské stopy jsou před víkendem protažené

17. 1. 2019

O dalším strojovém upravení běžkařské stopy v okolí Luhačovické přehrady informovala obecně prospěšná společnost Luhačovské Zálesí. "Dnes byla skůtrem se žehličkou a stopovačem upravena stopa na katastrech obcí Pozlovice, Podhradí, Horní a Dolní Lhota. Do upravené stopy je možné se napojit u Hotela Vega, u kostela v Pozlovicích, případně v zátoce u Luhačovické...


Ilustrační foto (archiv)

Kuželkáři hráli 12. kolo Interligy

14. 1. 2019

V prvním letošním zápase jsme přivítali na naší kuželně loňského vicemistra družstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová.


Ilustrační foto (archiv)

Pro běžkaře je k dispozici strojně protažená stopa

11. 1. 2019

Lednová bohatá nadílka sněhu dává prostor pro milovníky zimních sportů. Nejenže si letos lidé mohou díky dostatečné sněhové pokrývce přímo v Luhačovicích užít sjezdového lyžování na místním lyžařském svahu, mnozí samozřejmě rádi vyrážejí i na běžky. Pro běžecké lyžování je samozřejmě příjemné, pokud se člověk může vydat protaženou stopou. Po...