Booking.com

Sport

Štítná nad Vláří vs. FK Luhačovice 1:2 (0:0)

22. 5. 2017

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Již ve 4. minutě jsme zahrozili z rohového kopu, bohužel Popelka míč namířil do boční sítě.

Provodov vyhrál i druhé derby letošní sezóny

15. 5. 2017

V druhém derby letošní sezóny opět uspěl Provodov, který tímto vítězstvím přerušil domácí neporazitelnost Luhačovic.

28. 4. 2017

I přes ne právě ideální počasí, které provázelo neděli 23. dubna, se u Luhačovické přehrady konaly v ten den oblíbené cyklozávody pro účastníky všeho věku. Podívejte se, jak se dokázali poprat s tratí i s rozmary přírody!

Áčko zvítězilo 2:0 v Boršicích a upevnilo svou pozici na špici tabulky

26. 4. 2017

První půle se nám vydařila jak herně, tak výsledkově.

Áčko utrpělo vítězství s Morkovicemi

19. 4. 2017

I když nám vyšel úvod utkání, tak jsme si vypracovali dvě vyložené šance, které jsme neproměnili.

Béčko rozdrtilo Nedašovu Lhotu 5:0 a přiblížilo se opět čelu tabulky

19. 4. 2017

Béčko nastoupilo do tohoto zápasu odčinit poslední prohru v Březnici. Hned v první minutě mohl skórovat výborně hrající Pešek, ale jeho střela skončila těsně vedle.

Ilustrační foto

Kuželkářské soutěže šly do finále

11. 4. 2017

Áčko mužů hrálo poslední zápas 1. ročníku Interligy. Co tedy přineslo její 22. kolo?

Fotbalisté Luhačovic se utkali s FK Bystřice pod Hostýnem

10. 4. 2017

Do první půle jsme vstoupili aktivně a dá se říct, že celý poločas jsme diktovali tempo. Soupeř ovšem pečlivě bránil, a náše hra končila většinou na hranici pokutového území.

Áčko si v souboji o 1. místo poradilo i v deseti se Stráním a zvítězilo na penalty 2:1