Sport

Béčko FK Luhačovice v posledním domácím utkání sezóny smetlo v derby Pozlovice

14. 6. 2018

Krásnou výhrou plnou gólů se rozloučili při posledním domácím utkání sezóny 9. června fotbalisté béčka FK Luhačovice.

Jáchym Hanák vybojoval další cenný kov na Mistrovství Evropy v aerobiku

4. 6. 2018

Karlovy Vary – Jáchym Hanák ve dnech 24. – 26. 5. 2018 na Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku v Karlových Varech vybojoval titul vicemistra Evropy 2018!
Tím na tomto šampionátu obhájil stříbro z loňského roku.

Vítězný tým FK Luhačovice / Foto: V. Úšela

Fotbalisté Luhačovic vybojovali vítězství v poháru, rozhodly penalty

31. 5. 2018

Fotbalisté Luhačovic slaví další historický úspěch.

Luhačovičtí orienťáci přivezli z MČR medaile, nejprestižnější je zlato Horčičkové

22. 5. 2018

Velmi úspěšné bylo pro luhačovické barvy Mistrovství ČR v orientačním běhu ve sprintu, které se spolu s tzv. Veteraniádou konalo 19. května v Táboře.

Běželo se na tratích, které vedly i samotnými ulicem tohoto historického měst. Za největší úspěch lze jistě považovat zlatou medaili Venduly Horčičkové, která zvítězila v nejprestižnější ženské kategorii D21.

Béčko vstřelilo stejně jako na podzim Dolní Lhotě 8 branek!

9. 5. 2018

Po výhře na půdě posledního celku tabulky z Rokytnice čekalo béčko derby s Dolní Lhotou.

FK Luhačovice A - Foto archiv

Fotbalové áčko se doma utkalo s Hlukem

9. 5. 2018

Áčko po postupu do finále krajského poháru čekal soupeř ze středu tabulky a to Hluk.

Na start závodů v intervalech nastoupilo na 800 lidí

3. 5. 2018

V dubnu ve velkém přijeli do Luhačovic nadšenci pro orientační běh. Stovky jich tu závodily na Mistrovství Moravy. Podívejte se, kde se běželo a kdo vyhrál nejprestižnější kategorie!

Foto z utkání /facebook FK Luhačovice, J. Pilát/

Pohárový sen pokračuje!

2. 5. 2018

Na svátek 1.května čekal naše borce fotbalový svátek a to zápas v Nevšové o postup do finále Poháru hejtmana Zlínského kraje.

25. 4. 2018

Poslední kuželkářské utkání sezóny bylo pro borce Luhačovic okořeněno převzetím zlatých medailí a ziskem poháru a titulu mistra republiky. Myslíte, že si předtím na oslavu mistři nadělili i výhru v posledním zápase?