Booking.com

Sport

Trenér Jelínek je se zimní přípravou áčka FK Luhačovice spokojený

20. 3. 2017

„Zimní přípravu hodnotím kladně. Zvládli jsme vše, co jsme si naplánovali. Nikdo neměl vážnější zdravotní problém a musím říct, že to i celkem rychle uteklo," hodnotí zimní přípravu A-týmu FK Luhačovice trenér Jan Jelínek. Během zimních měsíců tým absolvoval tréninkové soustředění, sehrál řadu přípravných zápasů a přišly také některé posily kádru.

17. 3. 2017

Na luhačovickou kuželnu přijel 11. března už jistý mistr Interligy ŽP Šport Podbrezová v čele se svým nejlepším hráčem - mistrem světa Vilmošem Zavarkem. Podívejte se, jak fenomenální Zavarko hrál a jak se luhačovickým proti favoritovi dařilo!

Ilustrační foto

Pokračovaly kuželkářské soutěže

6. 3. 2017

V přímém souboji o medailové pozice v prvním ročníku Interligy jsme v 18. kole zajížděli na těžkou kuželnu do Trstené.

"Zlato na univerziádě jsem získal hlavně díky dobrému tréninku startovní sekce," je přesvědčen luhačovický skikrosař Čech

27. 2. 2017

Luhačovický skikrosař Jiří Čech zvítězil v úterý 7. února  ve své disciplíně  na 28. zimní univerziádě v Almaty. Na letošní univerziádě našel přemožitele jen v pondělní kvalifikaci, v níž obsadil sedmé místo. Ve všech čtyřech úterních vyřazovacích jízdách zvítězil a odnesl si tak vytoužené zlato. Jak na pro něj tolik úspěšnou univerziádu v Kazachstánu...

Kuželkářské soutěže - 16. kolo

21. 2. 2017

V dalším kole Interligy jsme zajížděli na jihlavskou kuželnu, kde nás v souboji o důležité body čekal mladý ambiciózní soupeř a navíc soused v tabulce.

17. 2. 2017

Kuželkáři TJ Sokol Luhačovice hostili v patnáctém kole Interligy na domácí kuželně slovenský Inter Bratislava. Podívejte se, jak střetnutí probíhalo a kdo vyhrál!

Florbalisté DDM Luhačovice soupeřili na turnaji v Napajedlích

14. 2. 2017

V sobotu 28.ledna odehráli florbalisté DDM Luhačovice další přátelský turnaj, tentokrát s věkovou kategorií 1.-3.třída
a 4.-6.třída ZŠ. Akce se konala v Napajedlích.

Foto ČT

Skikrosař Čech získal zlato na univerziádě

7. 2. 2017

Luhačovický skikrosař Jiří Čech zvítězil v úterý 7. února  ve své disciplíně  na zimní univerziádě v Almaty. Ziskem nejcennějšího umístění získal pro českou výpravu v předposlední den soutěží druhou zlatou medaili. První získali alpští lyžaři v paralelním závodu družstev.

14. kolo Interligy a další výsledky kuželkářských soutěží

6. 2. 2017

Ve 14.kole Interligy hostili kuželkáři TJ Sokol Luhačovice soupeře z KK Slavoj Praha.