Reklama
Reklama

Společnost

VIDEO: Ocenění luhačovických sportovců

24. 4. 2018

Na dubnové valné hromadě TJ Slovan Luhačovice se už tradičně vyhlašovali nejlepší sportovci města za uplynulý rok. 


O besedu s olympijskými medailisty byl zájem

13. 4. 2018

Na dvě stovky zájemců využilo skvělé možnosti setkat se v luhačovickém Společenském domě s biatlonisty Michalem Krčmářem a Ondřejem Moravcem, kteří patří k našim nejúspěšnějším sportovcům současnosti.


V anketě Sportovec Zlínského kraje se neztratili ani zástupci Luhačovic

10. 4. 2018

Vyhlášení výsledků ankety Sportovec roku Zlínského kraje se týkalo také Luhačovic. Při ocenění nejlepších borců loňského roku zazněla jednak hned dvě jména spojená s Luhačovicemi, která se umístila v top 10 mezi nejúspěšnějšími jednotlivci.

 


Pro malé fotbalisty byl připraven velký zážitek

10. 4. 2018

Tým FK Luhačovice připravil pro své nejmladší hráče z přípravky jedinečný zážitek. Doprovázeli totiž prvoligové fotbalisty při víkedovém kole fotbalové HET ligy ve Zíně!


Ilustrační foto (Foto: Pexels.com)

Proplouvejte internetem bez obav

9. 4. 2018

Vyhnout se všem online nástrahám při každodenním používáním internetu není vždy snadné ani pro odborníky. Proto přichází AVONET ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou se zcela novým produktem – s pojištěním internetových rizik AVONET Family k internetovému připojení.


VIDEO: Velikonoční jarmark v Luhačovicích

6. 4. 2018

Stovky lidí zamířily na Bílou sobotu na luhačovický Velikonoční jarmark. Podívejte se, jaký byl!


„Že nám tu majetek po právu navrátí, jsme věřili celou dobu,“ říká nový luhačovický zámecký pán Franz Thienen-Adlerflycht

5. 4. 2018

S potomky šlechtického rodu Serényiů, který je neodmyslitelně spojen s Luhačovicemi, jsme se sešli 13. března přímo v luhačovickém zámku. Ten byl rodině nedávno navrácen, tak jako řada dalšího majetku v Luhačovicích a okolí. Na dotazy mi odpovídal Franz Thienen-Adlerflycht, vnuk posledního zdejšího zámeckého pána, hraběte Aloise Serényiho, který zámek vlastnil...


VIDEO: Přednáška byla věnována péči o dětský chrup

27. 3. 2018

Víte, že na 20. březen připadá Světový den ústního zdraví? Péči o chrup, zejména ten dětský, byla věnována i březnová přednáška v luhačovické mateřince. 


Studentky SOŠ Luhačovice uspěly v soutěži vyhlášené Ministerstvem pro místní rozvoj

26. 3. 2018

Krásný úspěch zaznamenal v březnu tým studentek Střední odborné školy Luhačovice. Podařilo se jim totiž uspět v soutěži Navrhni projekt, kterou každoročně vyhlašuje Ministerstvo pro místní rozvoj. Na oblastním kole soutěže v Olomouci 22. března v konkurenci ostatních týmů z jiných středních škol východní Moravy získaly druhé místo. Na svém webu o úspěhu...