Reklama
Reklama

Společnost

VIDEO: Luhačovická pouť

18. 7. 2018

V červenci se opět konala Luhačovická pouť připomínající výročí posvěcení místního kostela. Nechyběla při ní samozřejmě mše, kterou ovšem tentokrát celebroval novokněz Jiří Šůstek, pocházející právě z lázeňského města.


VIDEO: Muzeum oslavilo výročí krojovým průvodem a novou výstavou

9. 7. 2018

Na konci června oslavilo luhačovické muzeum krásné sté výročí. Podívejte se, co jaký program veřejnosti ke svému jubileu připravilo!


Budoucnost firmy je i v zaměření na robotizaci, prozradil generální ředitel Zálesí, a.s. Jaromír Semela

3. 7. 2018

Akciová společnost Zálesí slaví letos jubileum. Je tomu 25 let od doby, kdy se někdejší zemědělské družstvo přeměnilo v tuto dnešní podobu soukromé firmy. Ta je dnes daleko více než na zemědělství zaměřena na průmyslovou výrobu. Například na výrobu laminátových tub pro zubní pasty nebo různých plastových a kovových komponentů, které závody dodávají renomovaným...


VIDEO: Na promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR dorazily stovky lidí

28. 6. 2018

Také přehlídková jednotka Hradní stráže se již tradičně prezentovala na promenádním koncertu Hudby Hradní stráže a Policie ČR, který se konal 21. června v Luhačovicích. Mrkněte se, co vše bylo na této skvělé akci k vidění!


VIDEO: Červnové zastupitelstvo

28. 6. 2018

V červnu se opět sešli luhačovičtí zastupitelé. Víte, o čem jednali?


Druhé místo pro Luhačovice! (fota k článku J. Balát / KÚZK)

Senioři z luhačovického domova jsou druzí v krajském kole hry pétanque

25. 6. 2018

Družstvo z Domova pro seniory Luhačovice skvěle reprezentovalo na krajském turnaji ve hře pétanque, který se konal 21. června v areálu zlínského domova na Burešově. Na turnaji obsadily seniorky, které utvořily tříčlenný tým luhačovického domova, krásné druhé místo.  

 


FOTOGALERIE: Koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR

22. 6. 2018

Stovky lidí přilákala 21. června jedna z nejoblíbenějších akcí, které se v Luhačovicích během roku konají. Tou je koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR, jehož součástí je tradičně také prezentace přehlídkové djednotky Hradní stráže. 


VIDEO: Panenky na výstavě jsou jako živé!

20. 6. 2018

Po celé léto je k vidění v salonku kulturního domu Elektra krásná výstava jedinečných rebornovaných panenek. Nechcete nakouknout?


Univerzita třetího věku má za sebou další semestr

12. 6. 2018

Všech 13 účastníků U3V úspěšně zakončilo letní semestr – téma Cestování aneb co jste možná nevěděli.