Reklama
Reklama

Společnost

FOTOGALERIE: Lidé obdivovali klasické vozy Porsche

13. 7. 2020

Třicítka majitelů klasických vozů Porsche představila svá nablýskaná sportovní auta na promenádě u luhačovického Jurkovičova domu. Koukněte se také, jací automobiloví krasavci byli v Luhačovicích k vidění!


Vodník měl pro děti hned tři úkoly

V pohádkovém lese pro děti přichystali úkoly vodník, princezna i víla

10. 7. 2020

Pátek 10. července patřil přírodní parku v okolí pramene Aloiska dovádění dětí. DDM Luhačovice si pro ně na odpoledne připravil Pohádkový les.


Druhý červencový víkend nabídne v Luhačovicích pouť s jarmarkem i další akce

8. 7. 2020

V neděli 12. července si Luhačovice poutí připomínají 23. výročí vysvěcení zdejšího kostela svaté Rodiny. Luhačovická pouť nabídne celodenní jarmark, od 10:15 hodin slavnostní mši v kostele za účasti dechové hudby Zálesanka a nebudou chybět ani kolotoče a další pouťové atrakce na travnaté ploše poblíž kostela. Akci již tradičně pořádají společně místní...


Chaos in Head na Pivních slavnostech

VIDEO: Na Pivních slavnostech zahrály v sobotu kapely Chaos in Head a HBS

8. 7. 2020

Rybářská chata u Luhačovické přehrady pořádala začátkem července už 10. ročník pětidenních Pivních slavností. V sobotu 4. 7. tu na návštěvníky kromě skvělého piva čekal také hudební nářez, který předvedly kapely Chaos in Head a HBS. Podívejte se, jak se na akci lidé bavili!


pozvánka na novou výstavu před radnicí

Veřejný prostor v Luhačovicích ožívá výstavami

7. 7. 2020

Od července tohoto roku mají Luhačovice k dispozici další soubor panelů pro realizaci výstav ve veřejném prostoru. K výstavě na ulici Dr. Veselého nyní přibude nová instalace v prostoru náměstí 28. října před městským úřadem. 


Lidé se baví 4.7. na pivních slavnstech

FOTOGALERIE: Stovky lidí zamířily na Pivní slavnosti s kulturním programem

5. 7. 2020

Více než čtyřicítka druhů piva a bohatý kulturní program přilákaly stovky lidí na už 10. ročník Pivních slavnosti, pořádaný na  Rybářské chatě u Luhačovické přehrady od 2. do 6. července. 


Lidé si Luhačovice bez nutnosti roušek užívají, potvrdila anketa

2. 7. 2020

Od července se jako ve většině republiky také v nejkrásnějším moravském lázeňském městě platí rozvolnění opatření, které už je v podstatě srovnatelné s běžným normálem. Lidé už nemusejí v uzavřených prostorách nosit roušky. Mohou tak bez tohoto omezení svobodně vyrazit třeba do kina nebo restaurace. Hospůdky, bary a diskotéky už nemusejí mít navíc kvůli...


ilustrační foto  /zdroj.:top10list.cz/

Pivní slavnosti nabídnou bohatý kulturní program

30. 6. 2020

Od 2. do 6. července pořádá Rybářská chata u Luhačovické přehrady už 10. ročník Pivních slavností. Nabídnou samozřejmě k ochutnání spoustu značek zlatavého moku, ale taky bohatý kulturní program.


Kluky a holky potěšilo také loutkové divadlo

VIDEO: Děti přivítaly prázdniny s DDM Luhačovice

30. 6. 2020

Škola skončila, tak hurá na prázdniny! Přivítat je děti mohly s DDM Luhačovice na krásné akci 26. června.