Reklama

Booking.com

Společnost

Zůstanou seriáloví četníci v Luhačovicích? Úvaha směřovat je do Kroměříže zřejmě padla

10. 8. 2017

Vrátí se seriáloví četníci do Luhačovic? To je zatím otázka. Už to vypadalo, že s filmaři natáčejícími dobový četnický seriál se na rozdíl od předchozích roků nejspíš nebudou lidé v nejbližších letech v Luhačovicích setkávat. Česká televize Brno, která seriál natáčela, sice již dříve avizovala, že filmaři chtějí podobným seriálem na Četníky z Luhačovic...


VIDEO: Zahajovací koncert AVH

7. 8. 2017

V luhačovické Elektře se konal 31. července Zahajovací koncert Akademie Václava Hudečka. Kurzy pro talentované houslisty se konají už po jednadvacáté!


Historický úspěch hasičů z Řetechova!

7. 8. 2017

Je sobota ráno, v kalendáři datum 5. srpna, a družstvo mužů ze Sboru dobrovolných hasičů Řetechov vyráží směr Uherské Hradiště s jediným cílem - zabojovat o co nejlepší výsledek v Krajském kole požárního sportu v roce 2017!


L. Šústek za volantem historické Tatry

Dobrovolný hasič: Nejhorší zásah není u požáru, ale při dopravní nehodě

7. 8. 2017

V květnu člen SDH Luhačovice Ladislav Šústek obdržel z rukou hejtmana Čunka pamětní medaili Zlínského kraje, jako ocenění jeho mnohaleté práce ve sboru dobrovolných hasičů. U hasičů je Šústek už zhruba pětačtyřicet let. Začínal v rodných Biskupicích a od 80. let pokračoval v této činnosti v Luhačovicích, kam se přiženil. V místním SDH se také hodně věnuje...


V. Hudeček na jednom z předchozích ročníků akce

Mladí houslisté se budou už po jedenadvacáté zdokonalovat pod vedením Václava Hudečka

27. 7. 2017

V pondělí 31. července zahájí Slavnostní koncert letošní Akademii Václava Hudečka a s ní spojený festial Svátky hudby v Luhačovicích.
Na úvodním akci pořádané od 19:30 v domě kultury Elektra se kromě Václava Hudečka představí také loňská vítězka Akademie Pavla Tesařová. 


Zasahovalo se i na kruhovém objezdu nad přehradou

Kolem Luhačovické přehrady se přehnal přívalový déšť a krupobití

24. 7. 2017

Silná bouřka páchala škody 22. července kolem Luhačovické přehrady. 


Orientační běžci chystají další ročník triatlonu

12. 7. 2017

Už osmý ročník LCE3aTlonu pořádá v pátek 21. července Oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. 

 


VIDEO: Otevření knihobudky

10. 7. 2017

V první prázdninový den se otevřela na luhačovické kolonádě knihobudka. Že nevíte, co to je? Určitě se vám tato služba bude hodit, pokud jste vášniví čtenáři...


VIDEO: Deváťáci se loučili se ZŠ oblíbenou akademií

4. 7. 2017

Také letošní deváťáci se rozloučili se svou základní školou akademií plnou scének a různých vystoupení. Na akci zavítal dokonce i prezident, nevěříte?