Reklama
Reklama

Kultura

FOTOGALERIE: Kloboukový den 2020

7. 9. 2020

Další ročník oblíbeného Kloboukového dne uspořádal Luhačovický okrašlovací spolek Calma v neděli 6. září. 


V Luhačovicích se představí lokální výrobci i muziky – startuje přehlídka Naše obec, naše radost

4. 9. 2020

Mošty z Hostětína, farmářské sýry, bylinky, piva z místního pivovaru, kváskový chléb, ale také cimbálové muziky, taneční soubory nebo pravý gajdoš. Kulturní a gastronomické perly destinace Zlínsko a Luhačovicko se představí v neděli 13. září v Luhačovicích.


Foto z jednoho z minulých ročníků akce

Písní a tancem 2020

4. 9. 2020

Tak jak je v Luhačovicích již tradicí, neobejde se ani letošní kulturní podzim v Luhačovicích bez festivalu Písní a tancem. Letošní již 28. ročník proběhne v termínu 10. až 13. září. A věříme, že nám bude popřáno shůry a i počasí bude příznivé.


VIDEO: Přehlídka duchovních písní Cantate 2020

2. 9. 2020

V Luhačovicích se už po třicáté konala přehlídka duchovních písní. Podívejte se, jak akce, kterou pořádá křesťanská organizace Orel, letos vypadala!


zdroj: FB Lázně Luhačovice, a.s.

Návštěvníci Luhačovic si užili akci Léto v lázních

31. 8. 2020

S velkým zájmem se setkala akce Léto v lázních, kterou v sobotu na luhačovickém Lázeňském náměstí pořádal v sobotu 29. 8. Český rozhlas.


letní kino na terase plovárny

Lidé si mohou užít další letní kino, besedu i cimbálovku s Jožkou Černým

18. 8. 2020

Také tento týden nabídne v Luhačovicích řadu zajímavých kulturních akcí. Například ve středu se mohou lidé těšit v Městské knihovně na besedu s Robertem Šlachtou. 


Jaroslav Dušek opět vystoupí v Luhačovicích

17. 8. 2020

Luhačovický Boutique hotel RADUN**** již po sedmé v řadě přináší do našeho regionu benefiční divadelní představení Jaroslava Duška a jeho přátel Čtyři dohody a Pátá dohoda na motivy stejnojmenných bestsellerů Dona Miguela Ruize. 

 


VIDEO: Galavečer Akademie Václava Hudečka

11. 8. 2020

Tradiční houslová akademie vyvrcholila slavnostním galavečerem, na kterém byl vyhlášen letošní vítěz. Podívejte se, kdo vyhrál a co ještě bylo k vidění!


Folklorní vystoupení potěšilo v luhačovické místní části Kladná Žilín

31. 7. 2020

Vystoupení Sdružení přátel dobrého vína, hudby a tance a ženského pěveckého sboru ŠVEKRUŠE se uskutečnilo v Kladné Žilíně v neděli 26. července.