Reklama
Reklama

Kultura

Malé i velké potěší výstava marionet, pro děti loutkové divadlo i zahraje

11. 1. 2019

Jednou z kulturních akcí, které v nejbližší době nabídne Městský dům kultury Elektra Luhačovice, je také pestrá výstava loutek. Tu v den jejího zahájení dobrovodí i pohádkové představení loutkového divadla sehrané v kinosále Elektry.

 


VIDEO: Benefiční koncert pro Charitu Luhačovice

17. 12. 2018

Luhačovická Charita také letos v čase adventu uspořádala v místním kostele benefiční koncert. Víte už, kdo tam vystoupil, kolik drobní dárci Charitě přispěli a na co prostředky půjdou?


VIDEO: Vánoční jarmark

14. 12. 2018

Obyvatele i návštěvníky Luhačovic jako každoročně potěšil v prosinci Vánoční jarmark. Letos na akci konanou 7. prosince zavítal i třináctimetrový anděl. No podívejte se sami!

 


foto: Jiří Petr Oksner

ZUŠ Luhačovice pořádala benefiční koncert

14. 12. 2018

Podané ruce Terezce byl název benefičního koncertu, který uspořádala Základní umělecká škola Luhačovice 11. prosince v domě kultury Elektra. V programu zazněla řada koled, mimo jiné v podání pěveckého sboru a dechového souboru. Představilo se ale také množství sólových interpretů.


VIDEO: Akci pro seniory okořenila i speciální módní přehlídka

22. 11. 2018

Do pořádání oblíbené akce, kterou pro své starší občany organizuje město, se tentokrát velmi aktivně zapojili i sami senioři, a to jako modelky a modelové na přehlídce. Podívejte se, jak krásně setkání zpestřili!


Leluja reprezentovala Luhačovicko v roce 2017 na Dožínkách Zlínského kraje

Leluja zve na Výroční koncert

19. 11. 2018

Výroční koncert pořádá tuto sobotu v luhačovické Sokolovně  folklorní soubor Leluja. Koncertem si připomene 10 let své existence. Na vystoupení souboru pak naváže cimbálová muzika Rováš. 


Hotel Radun na Martina pořádá už 5. ročník Luhačovické husy

9. 11. 2018

Další ročník akce s kulturním programem, skvělými gastronomickými zážitky a ochutnávkou mladých svatomartinských vín si i letos připravil luahačovický hotel Radun. 


Sokolka letos nabídne vernisáž Marka Brodského i skupinu Abraxas

9. 11. 2018

Další ročník festivalu Sokolka žije se uskuteční v luhačovické sokolovně od středy 14. do soboty 17. listopadu.


VIDEO: Vernisáž výstavy Jury Dratvy hudebně doprovodil Jan Kryl

30. 10. 2018

Mnoho Luhačovjanů i dalších návštěvníků zavítalo s chutí na vernisáž výstavy prací výtvarníka Jury Dratvy, jehož život je spjat právě i s Luhačovicemi. Na vernisáži také zahrál Jan Kryl, který se s Dratvou léta přátelí a obdivuje jeho obrazy.