Reklama
Reklama

Kultura

Hotel Radun na Martina pořádá už 5. ročník Luhačovické husy

9. 11. 2018

Další ročník akce s kulturním programem, skvělými gastronomickými zážitky a ochutnávkou mladých svatomartinských vín si i letos připravil luahačovický hotel Radun. 


Sokolka letos nabídne vernisáž Marka Brodského i skupinu Abraxas

9. 11. 2018

Další ročník festivalu Sokolka žije se uskuteční v luhačovické sokolovně od středy 14. do soboty 17. listopadu.


VIDEO: Vernisáž výstavy Jury Dratvy hudebně doprovodil Jan Kryl

30. 10. 2018

Mnoho Luhačovjanů i dalších návštěvníků zavítalo s chutí na vernisáž výstavy prací výtvarníka Jury Dratvy, jehož život je spjat právě i s Luhačovicemi. Na vernisáži také zahrál Jan Kryl, který se s Dratvou léta přátelí a obdivuje jeho obrazy. 


Eva Urbanová (foto: archiv)

Kulturní dům Elektra nabídne koncert Evy Urbanové i další lahůdky

26. 10. 2018

Na zajímavý program se koncem roku i v dalších měsících mohou těšit návštěvníci kulturního domu Elektra. I po atraktivních podzimní pořadech, jako byla například stendupová show „Na stojáka“ nebo koncert bratra Karla Kryla s premiérou filmu Bratříčku otevírej vrátka, je čeká velmi lákavý program. Hned v nejbližší době si může luhačovické publikum vychutnat...


VIDEO: Svatováclavský jarmark

5. 10. 2018

Luhačovice opět nabídly oblíbený Svatováclavský jarmark. K vidění na něm byla také Rodina Nemravova s kramářskými písněmi a mladí muzikanti ze Zlína. 


VIDEO: Přednáška v knihovně se týkala zdravého životního stylu

2. 10. 2018

V Městské knihovně Luhačovice se pravidelně konají různé besedy a další akce. Tentokrát tam lidé mohli zavítat na přednášku o zdravém životním stylu. 


Knihovna zve na besedu s autorkou knih o zdravém životním stylu

25. 9. 2018

Setkání s Jarmilou Manžukovou, autorkou několika publikací věnovaných postoji vhodnému postoji k svému životu a zdraví, nabízí ve středu 26.9 od 18 hodin Městská knihovna Luhačovice. Mandžuková se tématu zdravé výživy a životního stylu věnuje dlouhodobě a napsala také tituly "Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu", "Dotek léčí tělo, úsměv duši!"...


VIDEO: Kloboukový den

20. 9. 2018

Luhačovice byly i letos v září jednu neděli místem s asi nejhustším výskytem lidí v kloboucích široko daleko. Konal se tu totiž už podesáté Kloboukový den.


VIDEO: Manželství v kostce se Zuzanou Kronerovou a Oldřichem Navrátilem

12. 9. 2018

V rámci Dnů slovenské kultury si letos mohlo publikum v luhačovicích vychutnat mimo jiné představení Manželství v kostce se Zuzanou Kronerovou a Oldřichem Navrátilem. Přestože v Česku jej hrají oba obvykle v češtině, paní Kronerová kvůli tématu festivalu i letošnímu stému výročí společného státu udělala výjimku a tak kromě brilantní herecké mluvy v češtině z...