Reklama
Reklama

Cestovní ruch

VIDEO: Vánoční jarmark v Luhačovicích

13. 12. 2019

Na letošní Vánoční jarmark v Luhačovicích zavítali i andělé. Nevěříte? Přesvědčte se sami...


VIDEO: Zrekonstruovaná kolonáda se otevřela veřejnosti

30. 11. 2019

Luhačovická kolonáda se po nákladné rekonstrukci otevřela návštěvníkům. Slavnostní otevření provázela světelná show i ohňostroj.


Ze slavnostního vyhlášení vítězů 28.11. v Brně

Luhačovice jsou vítězem soutěže o nejlepší evropskou destinaci

29. 11. 2019

 

Držitelem prestižního ocenění EDEN (European Destination of Excellence) jsou od letošního listopadu Luhačovice. Do čela evropské soutěže o nejhezčí destinaci, která se stará o udržitelný cestovní ruch, se probojovaly mezi šest finalistů.


FOTOGALERIE: Barevně nasvícená zrekonstruovaná kolonáda a vodotrysk před ní

27. 11. 2019

Široké veřejnosti se luhačovická kolonáda otevírá ve středu 27. listopadu odpoledne. Už v předvečer tohoto data byla ale slavnostně nasvícena. Podívejte se, jak jí to slušelo!


Luhačovické íčko se v Den turistických informačních center prezentovalo i živým vstupem do ranního vysílání České televize

24. 10. 2019

Ve čtvrtek 24. října se luhačovické Městské turistické informační centrum zapojilo do celorepublikového Dne turistických informačních center ČR. Ten na uvedené datum poprvé vyhlásila asociace ATIC sdružující celorepublikově infocentra. 


Ilustrační foto  - luhačovické vlakové nádraží (zdroj: ČD)

Místo vlaků dopraví cestující do Luhačovic náhradní autobusová doprava

18. 9. 2019

Lidé, kteří míří vlakem z nebo do Luhačovic musejí počítat s výlukou na trati. Kvůli opravám na tzv. Vlárské dráze, ohlášeným Správou železniční dopravní cesty, proto České dráhy zavedly náhradní autobusovou dopravu , a to od 16. 9 až do 29. 11. Informovala o tom mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová. 


Expozice o luhačovických minerálních vodách byla otevřena v hale Vincentka. Přináší poučení i relaxaci

16. 9. 2019

„Malé muzeum“ o vzniku a významu luhačovických minerálních vod doplněné relaxační zónou bylo otevřeno v nedávno rekonstruované hale Vincentka. Dlouho očekávaná stálá interaktivní expozice začala veřejnosti sloužit v Luhačovicích od soboty 14. září 2019.


VIDEO: Ve městě byl spuštěn unikátní zážitkový audioprůvodce Zvuková mapa Luhačovic

4. 7. 2019

Turisté i místní občané si při procházkách v lázeňském městě mohou zdarma užít nového unikátního audioprůvodce. Sedmadvacátého června byla tato Zvuková mapa Luhačovic představena na několika z celkem 50 jejích zastavení. 


VIDEO: Luhačovické řezbářské sympozium

10. 6. 2019

Začátek června patřil v Luhačovicích i letos tvorbě uměleckých řezbářů. Podívejte se, jaká díla tentokrát přímo v lázeňském areálu vznikala!