Reklama
Reklama

Cestovní ruch

Augustiniánský dům otevírá meditační jurtu

12. 11. 2018

Od listopadu otvírá Augustiniánský dům svým hostům meditační jurtu, prostřednictvím které nabídne originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sebe sama.


VIDEO: Svatováclavský jarmark

5. 10. 2018

Luhačovice opět nabídly oblíbený Svatováclavský jarmark. K vidění na něm byla také Rodina Nemravova s kramářskými písněmi a mladí muzikanti ze Zlína. 


Internet 250 Mb/s už i v Luhačovicích a okolí

27. 6. 2018

Dobrou zprávu dnes máme pro všechny fanoušky rychlého a vysoce spolehlivého internetu, kterým již nestačí stávající WiFi připojení.


Víkend nabídne Den otevřených dveří v Zálesí, kolonádní koncert i testování bot „prsťáků“

24. 5. 2018

Také o nadcházejícím víkendu mohou lidé navštívit v Luhačovicích řadu zajímavých kulturních, společenských a sportovních akcí. Jedinečnou bude jistě příležitost prohlédnout si v sobotu podnik ZLÁLESÍ, který je významným zaměstnavatel nejen v rámci města, ale i celého regionu. 


Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy ve zlínském Obchodním domě

14. 5. 2018

ZLÍN – Chceš změnit působiště a být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné a zajímavé práci? Nebo máš chuť vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat?


VIDEO: První máj patřil v Luhačovicích tanci

11. 5. 2018

Prvomájové volno využila v Luhačovicích řada lidí k návštěvě akce Roztančená kolonáda. Víte, kdo všechno při ní představil své taneční umění?


Součástí jarmarku je i předvádění řemesel v salonku MěDK Elektra

Luhačovice opět nabídnou Velikonoční jarmark

28. 3. 2018

Návštěvníci Luhačovic i místní občané si mohou v sobotu 31. března užít tradiční Velikonoční jarmark. Nebude na něm chybět samozřejmě řada stánků s různými dobrotami a řemeslnými výrobky, lidé se jako obvykle mohou těšit i na folklorní vystoupení a ani tentokrát nebudou ochuzeni o předvádení řemesel ani o možnost zúčastnit se Celonárodního čtení Bible. 


Oceněn byl také hotel Alexandria (foto archiv)

Hned dva luhačovické hotely získaly prestižní ocenění

20. 3. 2018

Rovnou dva luhačovické hotely uspěly v prestižní soutěži CZECH HOTEL AWARDS, která oceňuje nejlepší hotely v republice. Už pošesté získal v rámci Zlínského kraje prvenství a tedy titul Hotel roku, luhačovický hotel Alexandria, který zvítězil jednak  v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a také v kategorii wellness hotelů. 

 


Osobností cestovního ruchu 2017 byl zvolen Eduard Bláha

1. 3. 2018

Prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu – Holiday World Award za rok 2017 převzal letos 15. února na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel Lázní Luhačovice, a. s., a Léčebných lázní Jáchymov, a. s., a prezident Svazu léčebných lázní ČR.