Reklama
Reklama

Cestovní ruch

Luhačovice / ilustrační foto (archiv)

Město Luhačovice zdůrazní svůj význam zavedením moderního vizuálního stylu

22. 2. 2019

Nové logo města, které změní styl vizuální komunikace Luhačovic s veřejností, brzy hodlá zavést vedení místní samosprávy. Jde o jednu z mnoha plánovaných změn, pomocí kterých chtějí postupně Luhačovice zdůraznit svou image. 


Relax v Luhačovicích? Třeba ve venkovním whirlpoolu

31. 1. 2019

Návštěvníkům Luhačovic se nabízí nově od ledna další zajímavá možnost relaxace. Pokud se stanou hosty jednoho ze zdejších nejvyhlášenějších hotelů, mohou nově využít dva venkovní whirlpooly. 


Cenu  převzal výkonný ředitel Lázní Luhačovice (na snímku uprostřed)

Lázně Luhačovice znovu uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

18. 1. 2019

Lázně Luhačovice, a. s., byly i letos úspěšné v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2018/2019. V kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček získaly první místo za cyklus pobytů Za krásami Východní Moravy. Slavnostní předávání cen bylo ve čtvrtek 17. 1. 2019 v Brně. Soutěž je vyhlašována vydavatelstvím C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO a Regiontour.


Ilustrační foto (archiv)

Běžkařské stopy jsou před víkendem protažené

17. 1. 2019

O dalším strojovém upravení běžkařské stopy v okolí Luhačovické přehrady informovala obecně prospěšná společnost Luhačovské Zálesí. "Dnes byla skůtrem se žehličkou a stopovačem upravena stopa na katastrech obcí Pozlovice, Podhradí, Horní a Dolní Lhota. Do upravené stopy je možné se napojit u Hotela Vega, u kostela v Pozlovicích, případně v zátoce u Luhačovické...


Aby se zkvalitnily služby turistům, městské infocentrum pořádá semináře pro hotelové recepční

15. 1. 2019

Pracovnice Městského turistického informačního centra při domu kultury Elektra mají v Luhačovicích zřejmě největší přehled o zajímavostech pro turisty a další návštěvníky města. Protože infocentrum navštíví každoročně tisíce lidí, znají asi nejlépe ze všech požadavky hostů, kteří do Luhačovic přijíždějí do lázní, za rekreací nebo třeba na kongresy.


Lyžování v Luhačovicích (foto: archiv)

Zalyžovat si lze i přímo v Luhačovicích, vlek je hned u centra města

7. 1. 2019

Milovníci sjezdového lyžování si mohou zasportovat také přímo v Luhačovicích. Místní lyžařský oddíl totiž o uplynulém víkendu mohl spustit díky dobrým sněhovým podmínkám vlek. Luhačovický svah sice patří mezi menší sjezdovky, výhodou ale je, že je jen kousíček od samotného centra lázeňského města. 


Augustiniánský dům otevírá meditační jurtu

12. 11. 2018

Od listopadu otvírá Augustiniánský dům svým hostům meditační jurtu, prostřednictvím které nabídne originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sebe sama.


VIDEO: Svatováclavský jarmark

5. 10. 2018

Luhačovice opět nabídly oblíbený Svatováclavský jarmark. K vidění na něm byla také Rodina Nemravova s kramářskými písněmi a mladí muzikanti ze Zlína. 


Internet 250 Mb/s už i v Luhačovicích a okolí

27. 6. 2018

Dobrou zprávu dnes máme pro všechny fanoušky rychlého a vysoce spolehlivého internetu, kterým již nestačí stávající WiFi připojení.