Reklama
Reklama

Aktuality z města

VIDEO: Kuželkáři začali jarní část interligy

Dnes

13. ledna začala v Luhačovicích jarní část letošního ročníku interligy. Do posledního místa diváky zaplněná luhačovická kuželna vytvořila skvělou atmosféru a burcovala k výkonu své borce  proti mistru interligy,  týmu SK Podbrezové ze Slovenska. 


Prezidentské volby v Luhačovicích: Lidé si přáli za hlavu státu nejvíce Zemana a Drahoše

15. 1. 2018

S obdobným výsledkem jako v celé České republice dopadlo v Luhačovicích první kolo prezidentských voleb, které se uskutečnilo 12. a 13. ledna. Lidé dali ze všech devíti kandidátů nejvíce hlasů současnému prezidentu Miloši Zemanovi (dostal 37,49% hlasů / celorepublikově měl 38,56%). Druhým nejúspěšnějším kandidtem byl také v lázeňském městě někdejší předseda...


Kuželkáři se utkali s Podbrezovou

15. 1. 2018

Druhý lednový týden jsme zahájili jarní část letošního ročníku Interligy. A hned prvním soupeřem, který se na naší kuželně představil, byl úřadující mistr ŠK Železiarne Podbrezová, se srbskými reprezentanty Danielem Tepšou a Vili Zavarkem, nejlepším světovým hráčem. 


I Luhačovice čekají prezidentské volby

12. 1. 2018

Také v Luhačovicích se otevřou v pátek 12. ledna ve 14 hodin volební místnosti, kde lidé budou moci hlasovat pro svého favorita na post hlavy státu. 


VIDEO: Luhačovicemi chodili tři králové

8. 1. 2018

Také v Luhačovicích se konala 6. ledna Tříkrálová sbírka. Podívejte se, jak koledování vypadalo a kolik se podařilo vybrat!


Policie zasahovala u nehody s chodci (Ilustrační foto archiv)

Nehoda v Masarykově ulici: Řidič srazil chodce

8. 1. 2018

Těžké zranění dvou seniorů si vyžádala nehoda, ke které došlo v Luhačovicích v sobotu 6. ledna po patnácté hodině. O nehodě informovala polecejní mluvčí Monika Kozumplíková z Oddělení tisku a prevence zlínského Krajského ředitelství Policie ČR.


VIDEO: Občané se na Silvestra sešli u Červeného kříže vzdor špatnému počasí

5. 1. 2018

I v poslední den roku 2017 se lidé jako vždy na Silvestra již tradičně sešli u křížku mezi luhačovickou místní částí Kladná Žilín a Petrůvkou.  Dorazili jen ti otrlejší, protože počasí akci příliš nepřálo, ale i tak se na oblíbené setkání přišly  s končícím rokem rozloučit desítky lidí. Přesvědčte se sami!


VIDEO: Lidé mohli u kostela opět vidět příběh o narození Ježíška

3. 1. 2018

Také Vánoce roku 2017 provázelo představení o zrození Ježíše sehrané u Luhačovického kostela. Kdo přišel na letošní živý betlém, mohl ale vidět hned několik Ježíšků, i když mnozí byli už značně odrostlí. Nevěříte?


VIDEO: Vánoce seniorů provázela několikerá nadílka

2. 1. 2018

Seniorům v luhačovickém domově letos nadělovala také Korunka Luhačovice a zařízení se zapojilo i do projektu Ježíškova vnoučata. Nebyla tak nouze o řadu i velmi zajímavých a nevšedních dárků pro obyvatele domova.