Reklama
Reklama

Aktuality z města

VIDEO: Vánoční jarmark

14. 12. 2018

Obyvatele i návštěvníky Luhačovic jako každoročně potěšil v prosinci Vánoční jarmark. Letos na akci konanou 7. prosince zavítal i třináctimetrový anděl. No podívejte se sami!

 


Syndikát novinářů Zlínského kraje naděloval

12. 12. 2018

Hodnotný předmikulášský dárek nadělil v pátek 30. listopadu 2018 Syndikát novinářů Zlínského kraje nestátnímu sociálnímu zařízení Penzion Spokojené stáří, které se nachází nedaleko Luhačovické přehrady. 


Ottovka - archivní foto

Pramen Ottovka je opět v provozu

12. 12. 2018

Jeden z nejznámějších luhačovických pramenů Ottovka je od začátku prosince opět zpřístupněn a slouží veřejnosti. Pramen byl až na výjimky uzavřen od července roku 2015. Důvodem byly výsledky mikrobiologických analýz, které neodpovídaly platné vyhlášce. 


Na luhačovický Vánoční jarmark zavítal i obrovský anděl

10. 12. 2018

Stovky lidí přišly 7. prosince na luhačovický Vánoční jarmark s rozsvěcením stromu. Na akci s kulturním programem dorazil po 16 hodině také více než desetimetrový anděl.


VIDEO: Mikulášský sportovní den

7. 12. 2018

Na hale Radostova si spousta dětí 2. prosince zasportovala s DDM Luhačovice. A to na oblíbené akci, kde nikdy nechybí spousta stylových soutěží ani anděl, čert a Mikuláš. 


VIDEO: Leluja slavila koncertem deset let

5. 12. 2018

24. listopadu se v luhačovické Sokolovně konal výroční koncert folklórního souboru Leluja z Provodova. A výročí to bylo pěkně kulaťoučké. Leluja se totiž  folkloru věnuje již 10 let.  Na jejich  netradičním koncertu se  zaplněné Sokolovně  předvedli jak dospělí členové z Velké Leluje tak i ti nejmenší.


VIDEO: Pod poštou bylo živo, multifunkční dům se tu snad brzy konečně realizuje

4. 12. 2018

Čilý stavební ruch byl pod poštou, kde má vyrůst multifunkční dům Arkáda. Jak to vypadá s realizací stavby, která už podle původních plánů měla stát?


VIDEO: Charita získala pro pečovatelskou službu díky dárcům nový automobil

4. 12. 2018

Zbrusu nový vůz Charity Luhačovice, který získala díky štědrým dárcům, byl posvěcen 26. listopadu. Auto bude sloužit při terénní pečovatelské službě. Vozy, které pomohou dobré věci, se ale světily hned dva.


VIDEO: Do budovy 137 se stěhují zpět pracoviště úřadů

29. 11. 2018

Po opravě budovy 137, která získala mimo jiné zcela novou fasádu, se do ní z náhradních prostor začala přesouvat pracoviště úřadů.