Reklama
Reklama

Reklama

Aktuality z města

Pavilony a zahrada MŠ Luhačovice / ilustrační foto - archiv

Mateřskou školu Luhačovice povede nadále Bc. Jana Malaníková

4. 6. 2020

Také v nejbližších letech povede městem zřizovanou Mateřskou školu Luhačovice dosavadní ředitelka Bc. Jana Malaníková. Koncem května uspěla ve výběrovém řízením, při kterém se vybíral ředitel mateřinky pro další šestileté funkčním období. Paní ředitelka se osvědčila a jsem velmi rád, že může dál pokračovat ve své kvalitní práci,“ poznamenal starosta...


VIDEO: Krásy Luhačovic představuje nový spot

3. 6. 2020

Představujeme nový videoklip, který vznikl za účelem propagace Luhačovic na poli cestovního ruchu. Klip je financován z výhry v soutěži EDEN, ve které v loňském roce Luhačovice uspěly ziskem ocenění Excelentní evropská destinace. Klip vznikl na základě spolupráce Města Luhačovice, Lázně Luhačovice a.s. a destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko a jejích čenů...


Luhačovickou místní část Řetechov zdobí nové odpočinkové prostranství s lavičkami

2. 6. 2020

Další zvelebování místních částí Luhačovic v těchto dnech pokračovalo v Řetechově. Doplněn tam byl mobiliář pro nedávno vybudované odpočinkové prostranství u místní hasičárny.


starosta Ležák (uprostřed), místostarosta Šůstek (vlevo) a budoucí ředitel Kutrin

Novým ředitelem ZŠ Luhačovice bude Mgr. Pavel Kurtin

2. 6. 2020

Od srpna povede Základní školu Luhačovice Mgr. Pavel Kurtin, který nahradí ve funkci dosavadního ředitele Mgr. Romana Leblocha. Tomu skončilo 2. funkční období a o pozici se už neucházel.


J.Semela /foto: archiv/

„Naše firma je stabilní a kmenové zaměstnance si držíme,“ říká šéf Zálesí, a.s.

1. 6. 2020

Jak aktuálně k 1. červnu vypadá situace v největším luhačovickém průmyslovém podniku Zálesí, a.s. nám prozradil předseda představenstva této společnosti Ing. Jaromír Semela. Firma, v jejímž čele stojí, má několik různě zaměřených závodů v Luhačovicích a blízkém okolí a stovky zaměstnanců. Jak hodnotíte současnou situaci v podniku?


VIDEO: Otevírání pramenů

27. 5. 2020

Luhačovice 26.5. slavnostním Otevíráním pramenů oficiálně zahájily hlavní turistickou sezónu. Letošní program byl jen symbolický, ale dal najevo, že i v tomto roce je město na všechny hosty připraveno a návštěvníci najdou Luhačovice stejně krásné jako v minulých letech.


Luhačovické prameny jsou posvěceny, město vítá návštěvníky

26. 5. 2020

Luhačovice v úterý 26. května patřily Otevírání pramenů, které město každoročně pořádá jako slavnostní zahájení hlavní turistické sezóny.


Luhačovice se vyvěšením černé vlajky připojily k protestu

26. 5. 2020

Luhačovice se vyvěšením černé vlajky u místní radnice 26. května připojily k celostátnímu protestu proti záměru vlády přenést současné problémy ekonomiky na města, obce a kraje. 


ilustrační foto -archiv

Technické služby dočasně pozastavují prodej výsadby

22. 5. 2020

V zahradnictví Technických služeb Luhačovice bude z provozních důvodů od 25.5 do 31.5. 2020 přerušen prodej výsadbového materiálu a ostatních zahradnických potřeb veřejnosti.