Reklama
Reklama

Aktuality z města

VIDEO: Představujeme novou vizuální identitu Luhačovic

27. 11. 2019

Město Luhačovice představilo v listopadu 2019 své nové atraktivní logo a moderní vizuální identitu. Podívejte se na video, které přibližuje, jak svěžím stylem se město bude od nynějška prezentovat!


VIDEO: Vánoční jarmark v Kladné Žilín

6. 12. 2019

V sobotu 30. listopadu se konal v luhačovické místní části Kladná Žilín Vánoční jarmark. Podívejte se, jak se vydařil a co vše na něm bylo k vidění!


Luhačovické Charitě lze přispět při adventním koncertu, podpořit její Bazárek vánočního cukroví nebo se podílet účastí na Tříkrálové sbírce

5. 12. 2019

Období adventu a vánočních svátků je časem, kdy řada lidí nezapomíná také na dobročinnost. Hned několika způsoby může veřejnost podpořit také aktivity Charity Luhačovice, která pomámá mnoha potřebným v luhačovickém regionu.  


Luhačovice zvou na Vánoční jarmark, poprvé bude dvoudenní

4. 12. 2019

Bohatý program čeká i letos návštěvníky Vánočního jarmarku, který se uskuteční na náměstí před Luhačovickou radnicí a v ulici Dr. Veselého. Akce začíná v pátek 6. prosince a lidé se mají opět na co těšit.  


Dobrý skutek za starý mobil

4. 12. 2019

Domov pro seniory Luhačovice po celý letošní rok sbírá starou IT techniku. Za staré mobily, notebooky, počítače, Wi-Fi routery atp. dostáváme od našeho partnera peníze a letos jsme díky tomu mohli použít celkem 11.500Kč na nákup invalidních vozíčků.


FOTOGALERIE: Ohňová show i historický šerm byly k vidění na jarmarku v luhačovické místní části Kladná Žilín

2. 12. 2019

Na tři strovky lidí zamířilo na 10. ročník populárního Vánočního jarmarku, který se konal 30. 11. v luhačovické místní části Kladná Žilín na tamním Výletišti.


VIDEO: Ondřej Havelka a Melody Makers v Luhačovicích

1. 12. 2019

V listopadu zavítal do Luhačovic herec, zpěvák , tanečník a v neposlední řadě také režisér Ondřej Havelka. Nepřijel ale do luhačovické Elektry vystupovat sám. Doprovázel ho jeho věhlasný big band Melody Makers, se kterým udělal v zaplněném sálu Rondo krásnou hudební exkurzi do swingových 30. let minulého století.


VIDEO: Vernisáž výstavy 110 let Sokola v Luhačovicích

1. 12. 2019

V neděli 23. listopadu se konala v galerii luhačovické Elektry vernisáž výstavy,  jejíž návštěvníci se tentokráte neetablovali z řad milovníků umění a umělců samotných. Většina z návštěvníků byli bývalí i současní sportovci Luhačovic, ponevadž tato výstava byla uspořádána k výročí 110 let Sokola a tělovýchovy v Luhačovicích.


VIDEO: Zrekonstruovaná kolonáda se otevřela veřejnosti

30. 11. 2019

Luhačovická kolonáda se po nákladné rekonstrukci otevřela návštěvníkům. Slavnostní otevření provázela světelná show i ohňostroj.