Reklama
Reklama

Aktuality z města

Ilustrační foto (archiv)

Město Luhačovice bude pořádat setkání jubilantů

18. 2. 2019

Rada města Luhačovice se na návrh Komise pro občanské záležitosti rozhodla změnit formu gratulací jubilantům a zavádí jejich pravidelná slavnostní setkání na půdě města. 


Luhačovciká radnice - ilustrační foto (archiv)

Lidé mohou ve čtvrtek poprvé sledovat přímý přenos z jednání luhačovických zastupitelů

18. 2. 2019

Už v tento čtvrtek mají občané Luhačovic i další zájemci možnost poprvé si pustit na internetu přímý přenos ze zasedání Zastupitelstva města Luhačovice. Zastupitelé budou jednat 21. února od 14:00 hodin.

 


Hejtman a starosta se při jednání shodli na nutnosti obchvatu Luhačovic

13. 2. 2019

Na pracovní setkání se starostou města zavítal do Luhačovic 13. února hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Se starostou Marianem Ležákem se setkali v příjemném prostředí hotelu Radun.


Po zledovatělé silnici sjel autobus do příkopu

13. 2. 2019

Ve středu 13. 2. krátce před půl sedmou ranní byla krajským operačním střediskem vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice k havárii autobusu. 


Mechanická žena a její vynálezce Doctore (Pavel Liška)

VIDEO: Mechanická žena pobavila v Elektře

6. 2. 2019

Dům kultury Elektra nabídl předpremiéru nové divadelní komedie pojednávající mimo jiné o mechanické ženě. Jak to s ní a s jejím vynálezcem, kterého ztvárnil Pavel Liška, dopadlo, sledoval vyprodaný sál.


Ilustrační foto (archiv)

Luhačovice se pyšní jedním z nejúspěšnějších policejních oddělení. V objasněnosti trestných činů vede

5. 2. 2019

Také skvělé výsledky místního policejního oddělení přispívají k tomu, že jsou Luhačovice tak oblíbeným místem. Obyvatelé a návštěvníci lázeňského města mohou bezstarostně trávit čas prací a rekreací a večer v klidu uléhat ke spánku, když vědí, že je tu dobře postaráno o jejich bezpečnost. A to není v dnešní době zdaleka málo. Obvodní oddělení Policie...


VIDEO: Sváťovo Dividlo přivezlo výstavu marionet a zahrálo dětem pohádku O Koblížkovi

4. 2. 2019

Na 25. ledna se spousta dětí v Luhačovicích moc těšila, protože v ten den zamířily s rodiči do kulturního domu Elektra na loutkové představení O Koblížkovi. To přivezl litoměřický soubor Sváťovo Dividlo, který od stejného dne také otevřel výstavu v Galerii Elektra. Jsou na ní k vidění kromě krásných marionet (tedy loutek vedených provázky) například i maňásci...


VIDEO: 23. reprezentační lázeňský ples 2019

1. 2. 2019

26. ledna se konal  již 23. reprezentační lázeňský ples, který přilákal do luhačovického Společenského domu milovníky tance a skvělé zábavy ze širokého okolí.


Vstup do hlavní budovy ZŠ Luhačovice

Od záměru zbudovat nový pavilon ZŠ město Luhačovice upustí, změnily se okolnosti

31. 1. 2019

Město Luhačovice upustí od plánované stavby nového pavilonu místní základní školy za 50 milionů korun. Pavilon měl začít vznikat už letos v hlavním areálu ZŠ Luhačovice na adrese Školní 666.