Reklama
Reklama

Aktuality z města

Petice proti omezí dostupnosti finančního úřadu občanům

21. 8. 2019

Ministerstvo financí České republiky a Finanční zpráva České republiky chce k prvnímu lednu 2020 výrazně zasáhnout do fungování finančních úřadů. Změny, které omezí dostupnost těchto úřadů, se týkají také Luhačovic, svým podpisem na petičním archu, můžete pomoci toto rozhodnutí zvrátit.


Srpen 1968

21. 8. 2019

V srpnu 1968 nastala doba potemnění pro naši republiku a v srpnu 1969 úplné zatmění. Vpád vojsk a okupace Československa poznamenal zásadně naši historii a povahu celé společnosti.  


Dobrovolníci jsou velkou pomocí pro klienty Domova pro seniory Luhačovice

19. 8. 2019

Dokud můžeme sami chodit, málokdy si uvědomíme, jak moc vzácná může být třeba taková jedna procházka do lázní na kafíčko… Imobilní klienti Domova pro seniory Luhačovice to ví moc dobře, proto pro ně byl tento letní den velkým svátkem. S pomocí dobrovolnic Evy a Jany Skovajsových ze Slavičína se několik našich klientek mohlo vypravit na vozíčcích na procházku naším...


VIDEO: Galakoncert 23. Akademie Václava Hudečka

19. 8. 2019

9. srpna se v luhačovické Elektře konalo slavnostní zakončení 23. ročníku Akademie Václava Hudečka. Všichni přítomní, včetně starosty Luhačovic Mariana Ležáka a hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka, netrpělivě vyhlíželi, který  houslista  ze šestnácti studentů letošní akademie si na závěr odnese ceny v podobě mistrovských houslí a  koncertního turné s Václavem...


VIDEO: V hale Vincentka opět teče nejznámější luhačovický pramen

14. 8. 2019

Luhačovický pramen Vincentka je opět k dispozici veřejnosti opět ve stejnojmenné hale, zatím v časech po-pá 10:00 - 17:30, so-ne 8:00-17:30. Hala Vincentka je sice už otevřena, ale stále ne zcela dokončená. Víte už, co se na ní změnilo a co zbývá ještě dodělat a jak to vypadá s dokončením kolonády? Video Vám napoví...


skupina Profil rock na Výletišti v Kladné Žilín

V Kladné Žilín, místní části Luhačovic, se lidé sešli na taneční zábavě

14. 8. 2019

Desátého srpna se uskutečnila taneční zábava v obci Kladná Žilín se skupinou Profil rock. 


VIDEO: 10. ročník LCE triatlonu

12. 8. 2019

Oddíl orientačních bězců z Luhačovic pořádal první srpnovou sobotu už desátý ročník LCE triatlonu. Letos  závod startoval  u rybníku Křešov ve Slopném.


V Luhačovicích bude mít veřejnost k dispozici bezplatné wifi pointy

9. 8. 2019

Veřejnost bude mít nově možnost využít v lázeňském městě bezplatně na několika veřejných prostranstvích bezdrátové připojení k internetu.


Luhačovičtí fotbalisté aktivně uklízí sportovní areál a opravují tribuny, město je podporuje

9. 8. 2019

Fotbalisté FK Luhačovice se během prázdnin pustili nejen do tréninku na přicházející novou sezónu, ale také do zvelebování sportoviště, které využívají. „Uskutečnily se už tři brigády, měla být i čtvrtá, ale vyhnal nás déšť," informoval trenér FK Luhačovice Jan Jelínek.