Reklama
Reklama

Aktuality z města

Internet poskytují v celé ČR, ale v Luhačovicích jsou doma.

15. 7. 2019

Poskytovatel internetových služeb AVONET, s.r.o. rozšiřuje svou optickou síť v Luhačovicích a pro místní obyvatele připravil mimořádně výhodnou nabídku.


Luhačovická místní část Řetechov nabídne už šestý ročních pivních slavností

15. 7. 2019

V sobotu 20. července napíše v luhačovickém Řetechově festival milovníků zlatavého moku, výborného jídla  a skvělé zábavy již své šesté pokračování!


Jednání o gastroodpadech na luhačovické radnici

Luhačovice iniciují komplexní řešení likvidace gastroodpadů v oblasti

15. 7. 2019

Systém likvidace gastroodpadů (GO) z nejrůznějších hotelových a dalších gastronomických zařízení aktuálně řeší Luhačovice. 


Ilustrační foto (zdroj: www.skateskola.cz)

Luhačovice vybudují nový skatepark za 2,7 milionu Kč

11. 7. 2019

Veřejnosti v Luhačovicích bude brzy sloužit další moderní sportoviště. Město vybuduje nový skatepark v Zahradní čtvrti na volné ploše kousek za autobusovou zastávkou. Sportoviště ale rozhodně nebude určeno jen pro vyznavače skateboardingu, ale třeba i dětem, které si oblíbily freestylové koloběžky či kola, a má sloužit jako volnočasový spot pro setkávání různých...


Do zastávky vyzdobené obrázky už nebudou narážet ptáci

V Polichně se pořádal Dětský den. Děti v rámci soutěží i pomohly vyzdobit místní zastávku

11. 7. 2019

V Polichně, místní části Luhačovic, se konal Dětský den.


VIDEO: Ve městě byl spuštěn unikátní zážitkový audioprůvodce Zvuková mapa Luhačovic

4. 7. 2019

Turisté i místní občané si při procházkách v lázeňském městě mohou zdarma užít nového unikátního audioprůvodce. Sedmadvacátého června byla tato Zvuková mapa Luhačovic představena na několika z celkem 50 jejích zastavení. 


Dětem se nelíbil stav hřiště, rozhodly se jej s pomocí města opravit

3. 7. 2019

Se zajímavou iniciativou přišla mládež využívající basketbalové hřiště v luhačovické Zahradní čtvrti. Za podpory města a dospělých se děti rozhodly natřít plot kolem sportoviště. Situaci přiblížila Karla Valčíková, matka jednoho z dětí, která se stala jakousi koordinátorkou živelně vzniklé brigády.


Obava z omezení dostupnosti úřadů pro občany byla tématem jednání starostů obcí spadajících pod ORP Luhačovice

2. 7. 2019

Velmi zásadním tématům s přímým dopadem na život občanů se věnovalo setkání na luhačovické radnici, kde se sešli zástupci obcí a měst spadajících pod Luhačovice, jakožto pod tzv. obec s rozšířenou působností. 


Luhačovice otevřou sportoviště u místní ZŠ pro veřejnost

2. 7. 2019

Děti z Luhačovic, ale třeba i ty, které jsou v lázeňském městě na pobytu, mohou nově využívat moderní hřiště u ZŠ Luhačovice. Zasportovat si sem mohou přijít samozřejmě i dospělí. Jde o další z kroků, kterým se město snaží rozšiřovat možnosti pro aktivní trávení volného času, ať už pro místní nebo návštěvníky.