Reklama
Reklama

Reklama

Wellness a relaxace

WellnessMasáž lávovými kamenyMedová masážKoupelWhirpoolLuhačovice nabízejí širokou nabídku wellness center se speciálními programy k navození rovnováhy, klidu, vnitřní spokojenosti a pozitivní nálady. Je dobré si připomenout, že wellness není pouze hitem dnešní doby, ale už ve starém Římě se lidé v lázních scházeli, diskutovali, celkově je využívali k očistě a regeneraci těla i ducha. Uspěchaný čas, nás žene stále kupředu a většinou nás zastaví až nemoc. Do nekonečna nejde žít ve stresu, s nadváhou, stále na příjmu a v pohybu. Mnoho lidí už chápe, že je nutné hledat i odreagování a požitky. Využijte útulných bazénů, saun, minerálních koupelí, masáží, speciálních balíčků pro wellness zážitky v Luhačovicích, kde jsou připraveni vás přenést do jiného světa, plného vůní, barev a nových prožitků.

V adresáři wellness hotelů si můžete vybrat, kde absolvovat nejen tyto, ale i další procedury:

Pivní koupel 

Pivní koupel probíhá v lázni o teplotě 34°C a dále následuje relaxace na lůžku v zábalu. Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu, má relaxační i omlazující účinek na celé tělo a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. Příjemný zážitek je zakončen sklenicí piva. 

Čokoládový zábal

Čokoterapie působí proti depresi, stresu a špatné náladě. Má také blahodárné účinky na pleť a pomáhá bojovat s celulitidou. Čokoládový zábal hydratuje a zjemňuje pokožku a zanechává ji příjemně zahalenou do vůně čokolády. 

Vizovické brusinky

Tato wellness procedura zahrnuje relaxační koupel v perličkové vaně, následuje peeling a zábal z drcených brusinek a na závěr je tělo zahaleno do brusinkové mlhy. Má detoxikační účinky a působí blahodárně na celé tělo. 

Medová masáž

Během detoxikační medové masáže se nanáší teplá medová vrstva na tělo. Masáž uvolňuje napětí v těle, rozproudí krev a harmonizuje duši. 

Madagaskarská masáž

Při této exotické masáži se na tělo přikládají drahé kameny a používají se přírodní oleje. Uvolňuje stres  a napětí, tlumí bolesti kloubů a detoxikuje organismus.

Jogurtová masáž

Tato masáž k nám dorazila z ostrovní Indonésie. Aktivuje krevní oběh, hydratuje pokožku a činí ji hladkou a svěží jako hedvábí. 

Vinná koupel 

Tato koupel spojená se zábalem s výtažky mátového kořene a myrhové pryskyřice je vynikající pro relaxaci a odpočinek duše i těla. Nechybí ani sklenička bílého nebo černého vína.

Svatojánská masáž

Tato magická masáž využívá léčivé moci bylin, harmonizačních účinků drahých kamenů a léčivou sílu kvalitního domácího lipového oleje.