Reklama

Booking.com

Zprávy

Ilustrační foto (Foto: Luhacovice.cz)

Lázeňský internet je skutečný švihák

27. 1. 2017

Návštěvníci lázní i obyvatelé Luhačovic mají možnost využít rychlé 4G LTE připojení k internetu nově i na místech, kde není dostupné klasické připojení.


Luhačovičtí zastupitelé schválili usnesení řešící údržbu lázeňského areálu

23. 2. 2017

Zastupitelé města Luhačovice na svém 17. zasedání dne 22. února schválili usnesení, které řeší další financování údržby lázeňského areálu.


Semifinále České Miss 2017 v Luhačovicích!

22. 2. 2017

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích hostil semifinále České Miss 2017. 


Fašankový průvod masek

Luhačovice čekají tradiční masopustní veselice

22. 2. 2017

Fašankový průvod masek ale také šibřinky a pochovávání basy v Luhačovicích symbolicky uzavřou období veselení, které vystřídá čas předvelikonočního půstu.


Absolventi VU3V s místostarostou Kopem a knihovnicí Gondovou

VIDEO: Senioři absolvovali první semestr VU3V

21. 2. 2017

Luhačovická knihovna připravila od podzimu 2016 možnost pro starší občany studovat Virtuální univerzitu třetího věku (VU3V). První semestr už mají někteří senioři úspěšně za sebou, další se ke studiu přidali až teď.


Kuželkářské soutěže - 16. kolo

21. 2. 2017

V dalším kole Interligy jsme zajížděli na jihlavskou kuželnu, kde nás v souboji o důležité body čekal mladý ambiciózní soupeř a navíc soused v tabulce. 


VIDEO: Přednáška o Islandu

20. 2. 2017

Zájemci o severské země mohli v luhačovické Městské knihovně navštívit přednášku věnovanou Islandu. Podívejte se, o čem se mohli také dozvědět.


V Luhačovicích se Tereza Kostková a Aleš Háma představili jako Frankie a Johny. Chystáme i další společnou inscenaci, prozradili v rozhovoru

20. 2. 2017

Tereza Kostková a Aleš Háma pobavili 23. ledna diváky, kteří do posledního místečka zaplnili kinosál kulturního domu Elektra. Háma s Kostkovou zde skvěle sehráli divadelní komedii Frankie a Johny a ještě než se tak stalo, ochotně si hodinku před představením našli čas na krátký rozhovor pro Luhačovické noviny. Hovor začal samozřejmě nejprve tématem aktuální inscenace.


VIDEO: Luhačovičtí kuželkáři se doma utkali s Interem Bratislava

17. 2. 2017

Kuželkáři TJ Sokol Luhačovice hostili v patnáctém kole Interligy na domácí kuželně slovenský Inter Bratislava. Podívejte se, jak střetnutí probíhalo a kdo vyhrál!


Luhačovická přehrada

Pravé zimní počasí na Luhačovické přehradě udělalo radost nejen bruslařům, ale i vodohospodářům a rybářům

17. 2. 2017

Mrazy a spousta sněhu, které přinesly první měsíce roku také v Luhačovicích, udělaly radost dětem i milovníkům zimních sportů. Zatímco zasněžené cesty naopak dělaly starost řidičům a silničářům, jsou ale i další, kdo byli z vývoje letošní zimy potěšeni. „Silnou sněhovou pokrývku vítají nejen třeba lyžaři, ale především vodohospodáři," informoval na přelomu...