Reklama

Zprávy

Avonet | špičkový internet, chytrá televize, levné volání

Telekomunikační sezóna v Luhačovicích začala - rychlejší internet, moderní televize a nový telefon

4. 7. 2016

Společnost Avonet přináší na své domovské půdě v Luhačovicích, kde již 20 let sídlí, několik zajímavých novinek.


Závod začínal plaváním na Křešově

VIDEO: V okolí Luhačovic se závodilo v triatlonu

Dnes

V neděli 24. července pořádal luhačovický oddíl orientačního běhu už sedmý ročník LCE triatlonu. Podívejte se, jak závod vypadal a kdo vyhrál!


Okruh Luhačovským Zálesím má za sebou druhý ročník

26. 7. 2016

Na start druhého ročníku závodu horských kol se v sobotu 23. 7. postavilo téměř 300 závodníků ze všech koutů České republiky a Slovenska. V Luhačovicích je uvítalo nejen slunečné počasí, ale především náročná trať v okolí vrcholu Komonce, kterou v nejlepším čase zdolal Ondřej Fojtík. Loňský vítěz Petr Holzner vybojoval třetí místo.


Magdaléna Petráková u Moravské jizby

Lidé už přišli na to, že Luhovaný Vincent není přehnaně alternativní festival, říká ředitelka akce Magdaléna Petráková

25. 7. 2016

S Magdalénou Petrákovou, ředitelkou festivalu Luhovaný Vincent, jsme se sešli v Moravské jizbě, útulném to zařízení kavárenského typu v centru Luhačovic. Právě tam bylo už druhým rokem centrum akce, která se letos uskutečnila v termínu 7.-10.7. Byl právě den po skončení sedmého ročníku festivalu, jizba měla oficiálně jinak zavřeno, ale pohybovali se tam ještě různí...


VIDEO: Odhalení pamětní desky Leoše Janáčka

22. 7. 2016

Na luhačovické vile Vlastimila byla 13. července v rámci festivalu Janáček a Luhačovice slavnému skladateli odhalena pamětní deska. Podívejte se, jak akce vypadala!


Lidé mohli opět v Luhačovicích zahlédnout prvorepublikové četníky. Natáčelo se

20. 7. 2016

Obyvatelé a návštěvníci Luhačovic mohli koncem července opět zahlédnout v Luhačovicích filmaře a spolu s nimi řadu herců a komparsistů v dobových oděvech. Natáčet připravovaný seriál Četníci z Luhačovic dějově zasazený do období těsně po 1. světové válce, přijeli do lázeňského města opět filmaři z brněnského studia České televize.


Stříbrní kuželkáři Luhačovic

Po zisku stříbrných medailí se naši kuželkáři představí v Interlize

20. 7. 2016

Kuželkářská sezóna 2015-16 se zapsala do historie luhačovického sportu stříbrným písmem. 


VIDEO: Festival Janáček a Luhačovice nabídl operu pod širým nebem

20. 7. 2016

Opera Její pastorkyňa sehraná pod širým nebem na Lázeňském náměstí uvedla 11.7. jubilejní pětadvacátý ročník hudebního festivalu Janáček a Luhačovice. Podívejte se na reportáž s úryvky z první části představení!


Hotel Vyhlídka zve na Nordic Walking Tour 2016. Akce nabídne společnou vycházku s oblíbenými holemi pro chůzi v přírodě

18. 7. 2016

Za podpory Města Luhačovice se uskuteční 30. 7. akce pro zájemce o chození přírodou za využití speciálních holí, neboli Nordic Walking. Ti, kdo si ještě procházky se speciální výbavou neoblíbili, mají možnost se s touto technikou seznámit a mohou si i hole půjčit. Všem příchozím organizátoři také poradí, jak správně hole využívat. 


Ladislav Šumšal

Rozhovor se zakladatelem a předsedou představenstva akciové společnosti VINCENTKA Ladislavem Šumšalem

15. 7. 2016

Před asi 18 lety Ladislav Šumšal obnovil stáčírnu nejslavnější luhačovické léčivé minerálky Vincentka. Letos 1. června se zástupci města zase otevíral dětské hřiště, na které Šumšalem založená akciová společnost VINCENTKA výrazně přispěla.