Reklama
Reklama

Reklama

Zprávy

Orientační běžci zahájili sezonu

4. 6. 2020

S postupným uvolňováním koronavirových opatřeních přecházejí na oficiální činnost i orientační běžci.


Pavilony a zahrada MŠ Luhačovice / ilustrační foto - archiv

Mateřskou školu Luhačovice povede nadále Bc. Jana Malaníková

4. 6. 2020

Také v nejbližších letech povede městem zřizovanou Mateřskou školu Luhačovice dosavadní ředitelka Bc. Jana Malaníková. Koncem května uspěla ve výběrovém řízením, při kterém se vybíral ředitel mateřinky pro další šestileté funkčním období. Paní ředitelka se osvědčila a jsem velmi rád, že může dál pokračovat ve své kvalitní práci,“ poznamenal starosta...


VIDEO: Krásy Luhačovic představuje nový spot

3. 6. 2020

Představujeme nový videoklip, který vznikl za účelem propagace Luhačovic na poli cestovního ruchu. Klip je financován z výhry v soutěži EDEN, ve které v loňském roce Luhačovice uspěly ziskem ocenění Excelentní evropská destinace. Klip vznikl na základě spolupráce Města Luhačovice, Lázně Luhačovice a.s. a destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko a jejích čenů...


Luhačovickou místní část Řetechov zdobí nové odpočinkové prostranství s lavičkami

2. 6. 2020

Další zvelebování místních částí Luhačovic v těchto dnech pokračovalo v Řetechově. Doplněn tam byl mobiliář pro nedávno vybudované odpočinkové prostranství u místní hasičárny.


starosta Ležák (uprostřed), místostarosta Šůstek (vlevo) a budoucí ředitel Kutrin

Novým ředitelem ZŠ Luhačovice bude Mgr. Pavel Kurtin

2. 6. 2020

Od srpna povede Základní školu Luhačovice Mgr. Pavel Kurtin, který nahradí ve funkci dosavadního ředitele Mgr. Romana Leblocha. Tomu skončilo 2. funkční období a o pozici se už neucházel.


J.Semela /foto: archiv/

„Naše firma je stabilní a kmenové zaměstnance si držíme,“ říká šéf Zálesí, a.s.

1. 6. 2020

Jak aktuálně k 1. červnu vypadá situace v největším luhačovickém průmyslovém podniku Zálesí, a.s. nám prozradil předseda představenstva této společnosti Ing. Jaromír Semela. Firma, v jejímž čele stojí, má několik různě zaměřených závodů v Luhačovicích a blízkém okolí a stovky zaměstnanců. Jak hodnotíte současnou situaci v podniku?


Luhačovická Charita pořádá humanitární sbírku šatstva

1. 6. 2020

Charita Luhačovice pořádá ve dnech 3. - 6. června sbírku šatstva pro Diakonii Broumov. 
Jak informovala PR pracovnice Anna Martincová, lidé mohou věci vozit do dvora Charity na luhačovické adrese Hradisko 100 ve všední dny v době 9 – 12 hod. a 14–17 hod. a v sobotu od 9 do 12 hodin. 

Návštěvnice si prohlíží výstavu olejomaleb F. Kubiny

V Luhačovicích opět do kina, na výstavu nebo večery s živou hudbou

29. 5. 2020

Možností kulturního vyžití v Luhačovicích opět přibývá, což jistě potěší všechny návštěvníky malebného lázeňského města. Od začátku června se veřejnosti znovu otevře kino, které je součástí Městského domu kultury Elektra.


VIDEO: Otevírání pramenů

27. 5. 2020

Luhačovice 26.5. slavnostním Otevíráním pramenů oficiálně zahájily hlavní turistickou sezónu. Letošní program byl jen symbolický, ale dal najevo, že i v tomto roce je město na všechny hosty připraveno a návštěvníci najdou Luhačovice stejně krásné jako v minulých letech.


Lidé se sešli na májové bohoslužbě u Červeného kříže

27. 5. 2020

V sobotu 23. května 2020 se u slavnostně nazdobeného Červeného kříže konalo již III. přátelské setkání spojené s májovou pobožností, kterou již tradičně vedl pan farář Hubert Wojcyk společně s panem farářem Marianem Dejem ze Slavičína.