Reklama
Reklama

Zprávy

VIDEO: Galavečer Akademie Václava Hudečka

11. 8. 2020

Tradiční houslová akademie vyvrcholila slavnostním galavečerem, na kterém byl vyhlášen letošní vítěz. Podívejte se, kdo vyhrál a co ještě bylo k vidění!


Díky střelecké kanonádě si fotbalisté zajistili další postup v poháru

10. 8. 2020

V krajské pohárové soutěži se Luhačovicím i ve druhém kole dařilo. V neděli 9. srpna se vydal tým lázeňského města na venkovní utkání do Malenovic, kde zcela deklasoval soupeře na jeho hřišti. 


cyklistická část závodu

VIDEO: LCE Triatlon 2020

10. 8. 2020

Luhačovický oddíl orientačního běhu uspořádal už 11. ročník LCE Triatlonu. Podívejte se, jak závod vypadal a kdo ho vyhrál!


práce na budování opěrné stěny (foto N.S.)

Opravu silnice provází úplná uzavírka

6. 8. 2020

V těchto dnech začla oprava silnice mezi luhačovickou místní částí Řetechov a Ludkovicemi. Stavební práce probíhají za úplné dopravní uzavírky, veškerá vozidla mimo IZS a vozidla stavby musejí po objízdné trase po silnicích III/49023, II/492, III/4922 a místní komunikaci přes Biskupice, Luhačovice a Pozlovice.


foto: FK Luhačovice

Fotbalisté si v prvním kole poháru připsali vítězství

5. 8. 2020

Fotbalísté Luhačovic sehráli o víkendu zápas prvního kola krajské pohárové soutěže. V neděli 2. srpna se utkali na hřišti soupeře s Lužkovicemi. 


plavecká část na Křešově / archiv OB

Luhačovičtí orienťáci zvou na další ročník LCE triatlonu

5. 8. 2020

Už jedenáctý ročník LCE triatlonu pořádá v pátek 7. srpna v okolí lázeňského města oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice.


Pracovnice infocentra: S úsměvem odbavujeme téměř 400 návštěvníků denně

31. 7. 2020

Městské turistické a informační centrum při domě kultury Elektra v těchto dnech zažívá nápor tisíců návštěvníků. Na jejich dotazy tu odpovídají vždy ochotné a usměvavé pracovnice Eva, Terka a Maruška. O jejich práci a fungování luhačovického íčka jsem si povídal s Evou Kalužíkovou (na snímku uprostřed), která tu působí v pozici referentky nejdéle, už zhruba...


U přehrady to žije, frčí půjčovna paddleboardů i lanové centrum

31. 7. 2020

I tento nezvyklý rok nakonec dopřál Luhačovicím léto plné turistů. Že sem zavítalo lidí srovnatelně s minulými roky, potvrzuje i zájem o různé atrakce u přehrady.


foto: P. Zápeca

Řetechovští hasiči zorganizovali posezení s živou hudbou

31. 7. 2020

V pátek 24. července bylo v areálu fotbalového hřiště v luhačovické místní části Řetechov živo. Zdejší dobrovolní hasiči tu uspořádali pro spoluobčany hezké posezení s živou hudbou.


Folklorní vystoupení potěšilo v luhačovické místní části Kladná Žilín

31. 7. 2020

Vystoupení Sdružení přátel dobrého vína, hudby a tance a ženského pěveckého sboru ŠVEKRUŠE se uskutečnilo v Kladné Žilíně v neděli 26. července.