Reklama

Booking.com

Zprávy

VIDEO: Talentovky na SOŠ Luhačovice

12. 1. 2017

V prvním lednovém týdnu se na Střední odborné škole Luhačovice konaly talentové zkoušky, při kterých museli svůj um předvést uchazeči studia oboru Umělecká řemesla. Museli zvládnout kresbu i modelování.


Kuželkáři zvou na Interligu

10. 1. 2017

Luhačovičtí kuželkáři zvou také v letošním roce na další utkání Interligy. 


Tříkráloví koledníčci u pramene Aloiska

Tři králové na Luhačovicku vykoledovali bezmála 340 tisíc na charitu

10. 1. 2017

Tříkrálové koledování se v Luhačovicích uskutečnilo 7. 1. 2017. Ani vysoký mráz neodradil všech 23 skupinek v Luhačovicích a dalších 28 v městských částech a v okolních obcích od koledování. Celkově se na Luhačovicku vykoledovalo přesně 339.962,-Kč. 


Plesová sezóna začíná!

5. 1. 2017

Také letos si lidé mohou z kraje roku vyrazit i v Luhačovicích na řadu plesů. Jako obvykle je většina z nich situována do kulturního domu Elektra.


foto: repro

V tomto roce s Českými drahami do Luhačovic rychlíkem o 20 minut rychleji

5. 1. 2017

Některé změny v železniční dopravě spojené s novými jízdními řády pro rok 2017 se pozitivně dotknou také cestování do Luhačovic a z tohoto lázeňského města. 


VIDEO: Silvestrovské setkání u červeného kamenného kříže

3. 1. 2017

Na Silvestra se i letos lidé ve velkém počtu sešli u červeného kamenného kříže nad Luhačovicemi, aby si vzájemně popřáli do nadcházejícího roku vše nejlepší a doplnili silvestrovské hodování i trochou pohybu na čerstvém vzduchu. Krásné počasí akci přálo a navíc je kříž krásně nově opravený, a proto mu u příležitosti setkání požehnal farář, no podívejte...


Také konec roku 2016 přinesl Turnaj rodinných dvojic v kuželkách

3. 1. 2017

Závěr roku už tradičně patří na kuželně turnaji rodinných dvojic. Tentokrát se konal v pátek 30. 12. 2016 už jeho 16. ročník.


Také v Luhačovicích a okolí vyrazí koledovat tři králové

3. 1. 2017

Tradiční Tříkrálová sbírka se uskuteční na Luhačovicku v sobotu 7. ledna. Lidé tak budou moci po roce opět přispět na dobrou věc.
„Prosíme všechny občany Luhačovic a okolních obcí, aby opět přijali vlídně tříkrálové koledníčky a předem děkujeme za všechny příspěvky do sbírky," poznamenala ředitelka Charity Svaté rodiny Luhačovice Lenka Semelová.


VIDEO: Živý betlém

2. 1. 2017

Děťátko představující malého Ježíška, Marie, Josef, pastýři... Na živý betlém se k luhačovickému kostelu opět přišla podívat spousta lidí. 


Foto HZS ZK

Luhačovičtí hasiči zachraňovali na rybníce bruslaře. Ale jen cvičně

2. 1. 2017

Záchranu zraněného bruslaře přímo na zamrzlém rybníce si koncem roku vyzkoušeli profesionální hasiči ze stanice v Luhačovicích spolu s jejich kolegy ze Slavičína. Obě jednotky vyrazily 29. prosince na prověřovací cvičení, které se konalo na zamrzlé vodní nádrži Křešov, která se nachází nedaleko Luhačovic u obce Slopné.