Reklama

Booking.com

Zprávy

VIDEO: V červnu opět zasedali zastupitelé

Dnes

V červnu se opět sešli luhačovičtí městští zastupitelé ke svému jednání. Víte čím se zabývali?


Luhačovické letiště zahájilo zkušební provoz

Dnes

Nově postavenou luhačovickou letištní budovu navštívili představitelé města v čele se starostkou Marií Semelovou a místostarostou Radomilem Kopem ve středu jednadvacátého června. 


„Uvítáme i spolupráci s dalšími spolky v Luhačovicícíh,“ říká předseda nového Aeroklubu Luhačovice Štrauf

Dnes

Léta nepoužívané letiště nad Luhačovicemi ožívá. Od loňského roku u něj vyrostly nové budovy. Mnozí Luhačovjané ani návštěvníci města to nemuseli zaznamenat, protože je místo na kopci nad městem. O vznikajícím sídle aeroklubu, který zde začíná působit, jsme se bavili koncem května s jeho předsedou Miroslavem Štraufem v nové budově se zázemím letiště. Máte...


Krásně opravená silnice z Luhačovic do Brodu je už také zkolaudovaná

21. 6. 2017

Již několik měsíců si motoristé užívají nově zrekonstruovaného úseku silnice mezi Polichnem a Újezdcem. V těchto dnech byla stavba Ředitelství silnic Zlínského kraje za téměř 70 milionů korun řádně zkolaudována.


Proběhl osmnáctý ročník pivního maratonu Krügl Cup

21. 6. 2017

V sobotu 10. června se konal již osmnáctý ročník tradičního luhačovického pivního maratonu Krügl Cup. Jak již bývá zvykem, počasí ze začátku vůbec nepřálo, neboť celé dopoledne pršelo, s blížícím se startem se však počasí udobřilo a nabídlo výborné teplotní podmínky pro samotné závodníky. Do závodu vyrazilo 45 závodníků, kteří dali dohromady 11 smíšených...


Představení plastiky Don Quijote

VIDEO: Na řezbářském sympoziu vznikla víla, čertice i smolíček

16. 6. 2017

Luhačovice už popáté v červnu hostily řezbářské sympozium. Podívejte se, co letos řezbáři vytvářeli.


VIDEO: Luhačovická základka má nové dětské hřiště

14. 6. 2017

Nové dětské hřiště u budovy Základní školy Luhačoivce se slavnostně otevřelo 6. června. Děti si na něm hned zaskotačily.


foto ZK

Nově zřízené chráněné bydlení v Luhačovicích bude sloužit 11 klientům

14. 6. 2017

Zřízení nové služby chráněného bydlení schválila Rada Zlínského kraje. Nové chráněné bydlení bude fungovat v pronajatých prostorách v Luhačovicích. 


VIDEO: U hotelu Pohoda otevřeli Dětský ráj

8. 6. 2017

Symbolicky 1. června na Mezinárodní den dětí se otevřelo nové dětské hřiště u hotelu Pohoda. Jmenuje se Dětský ráj a holky a kluci se na něm mohou díky spoustě atrakcí opravdu vydovádět. Podívejte se, jak vypadá a co všechno nabízí!


V. Záhorská přebírá ocenění (foto ZK)

Ředitelka Korunky Luhačovice Záhorská je letošní ženou zlínského regionu

8. 6. 2017

Veronika Záhorská, ředitelka a zakladatelka dobročinného sdružení Korunka Luhačovice, zvítězila v krajském kole soutěže Žena regionu.