Reklama
Reklama

Zprávy

VIDEO: Představujeme novou vizuální identitu Luhačovic

27. 11. 2019

Město Luhačovice představilo v listopadu 2019 své nové atraktivní logo a moderní vizuální identitu. Podívejte se na video, které přibližuje, jak svěžím stylem se město bude od nynějška prezentovat!


Konalo se první letošní luhačovické Vítání občánků

21. 1. 2020

První Vítání občánků v roce 2020 se uskutečnilo v obřadní místnosti radnice 17. ledna.


FOTOGALERIE: První ročník Plesu města Luhačovice přilákal na pět set návštěvníků

20. 1. 2020

Luhačovice žily 18. ledna prvním ročníkem městského plesu a ten se setkal s mimořádným zájmem veřejnosti. Návštěvníků, kteří vykoupili vstupenky ihned po zahájení prodeje, zamířilo do domu kultury Elektra bezmála pět set. 


J. Čech při své disciplíně (ve žluté přilbě)

Sezona luhačovického skikrosaře Čecha se teprve rozjíždí

16. 1. 2020

Jednou z nejznámějších luhačovických sportovních osobností posledních let je skikrosař Jiří Čech, mimo jiné vítěz MČR, Českého poháru ve skikrosu a také Světové univerziády v Almaty. Jak prozradil při krátkém rozhovoru pro Luhačovické noviny, jeho letošní sezóna je ale hodně ovlivně tím, že sportovec v běžném životě po úspěšném studiu architektury nastoupil...


SOŠ Luhačovice - ilustrační foto / archiv

Společný projekt nové gastroučebny ještě posílí spolupráci města, Střední odborné školy Luhačovice a Zlínského kraje

16. 1. 2020

Připravuje se nový projekt, který by měl ještě posílit skvělé vztahy města Luhačovice se zdejší Střední odbornou školou a Zlínským krajem, co by zřizovatelem této vzdělávací instituce.


VIDEO: Tříkrálová sbírka

13. 1. 2020

V Luhačovicích a okolních obcích putovali 11. ledna za štědrými lidmi skupiny tříkrálových koledníků. Lidé byli opět štědří a na dobrou věc přispěli ještě více než vloni.


(foto: FK Luhačovice)

Fotbalové přípravce se v turnaji dařilo

13. 1. 2020

Příjemný vstup do nového roku mají za sebou nejmenší fotbalisté FK Luhačovice. Přípravka se 11. ledna úspěšně účastnila turnaje ve Zlíně. Jak uvedl klub na svém facebooku, skupinou  prošla bez porážky. Luhačovické fotbalové naděje porazily Louky 2:1, Hvozdnou 1:0 a Horní Lhotu rovněž 1:0. Ve skupině tak Luhačovicícm odolal jen Lukov, se kterým tým lázeňského...


V sobotu vyrazí do ulic na Luhačovicku tříkráloví koledníci

9. 1. 2020

Tuto sobotu, tedy 11. ledna, vyrazí v Luhačovicích a okolních obcích do ulic tříkráloví koledníci. Desítky dobrovolníků z řad dospělých i dětí se v kostýmech tří králů vydají do ulic, budou putovat od domu k domu a prosit obyvatele o přispění na dobrou věc. Při Tříkrálové sbírce mohou občané do pokladniček jako každoročně přispět Charitě Luhačovice na přímou...


„Složitější bývá povolit stavbu plotu mezi pozemky rozhádaných sousedů než objekt za miliony,“ říká končící dlouholetý šéf stavebního úřadu Běhunek

6. 1. 2020

Ke konci roku odešel po bezmála 30 letech v úřadě z funkce vedoucí stavebního odboru MÚ Luhačovice Ing. Vladislav Běhunek, kterého čeká letos zasloužená penze.  V prosinci jsme si povídali o jeho dlouholeté práci  i o tom, jak moc se za ty roky změnila. Kdy přesně jste na úřad přišel?


VIDEO: Silvestrovské setkání u kamenného kříže

3. 1. 2020

Na konci roku se lidé z Luhačovic, Petrůvky, Kladné Žilín a okolí pravidelně scházejí u kamenného kříže, kde si v příjemné atmosféře přejí mnoho zdraví a štěstí do roku nadcházejícího. Podívejte se, jak takto pohodová akce vypadá!