Reklama
Reklama

Zprávy

FOTO: farnost Luhačovice

U kostela už nainstalovali nové sousoší

15. 11. 2018

Prostor u luhačovického kostela už zdobí sousoší zobrazující svatou Rodinu. 


Historickou módní přehlídkou potěšil ostatní Spolek aktivních seniorů

Senioři se bavili na oblíbeném setkání. Předvedli i vlastní program

15. 11. 2018

Desítky seniorů z Luhačovic a přidružených obcí se skvěle pobavily 14. 11. na  tradičním setkání v domě kultury Elektra. Město pro ně zajistilo i tentokrá bohatý kulturní program, občerstvení a také tombolu.


Foto: DSO Luhačovice

Luhačovické saxofony zazněly na Hradě už po dvacáté

15. 11. 2018

Už po dvacáté se Dívčí saxofonový orchestr Luhačovice představil na Pražském hradě při příležitosti akce spojené s předáváním státních vyznamenání. 


VIDEO: Myslivci pořádali Hubertskou noc

13. 11. 2018

Hubertská noc  patří každoročně k pilířům plesové sezóny v Luhačovicích.  O tuto  oblíbenou akci, pořádanou luhačovickým mysliveckým spolkem, byl  také letos velký zájem.  Možná také proto, že letošní akce vyšla přesně na Huberta a konala se již podesáté.


Nový jubilejní pramen (foto: Lázně Luhačovice,a.s.)

Nový jubilejní pramen si nově lidé načepují i v zimě, navíc opět teče i Ottovka

13. 11. 2018

Napít se Nového jubilejního pramene půjde letos i během zimy. Lázně Luhačovice, které tento pramen spravují, tak chtějí kompenzovat nepřístupnost nejznámějšího z luhačovických zřídel - Vincentky. Ta bývá běžně celoročně k dispozici v hale Vincentka. Objekt se ovšem spolu s luhačovickou kolonádou v současnosti opravuje. Svým klientům a dalším navštěvníkům tak...


Vánoční výzdoba města se pilně připravuje

13. 11. 2018

Už řadu dnů se pracovníci luhačovických Technických služeb věnují také postupné přípravě města na období Vánoc.


Augustiniánský dům otevírá meditační jurtu

12. 11. 2018

Od listopadu otvírá Augustiniánský dům svým hostům meditační jurtu, prostřednictvím které nabídne originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sebe sama.


Ilustrační foto (archiv)

Luhačovickým házenkářům se poslední dobou příliš nedaří

12. 11. 2018

Házenkářům Sokola Luhačovice se v posledních zápasech severomoravské části druhé ligy moc nevede a nic na tom nezměnilo ani poslední domácí utkání sehrané v sobotu proti Rožnovu pod Radhoštěm.


VIDEO: Ilustrace Jana Zrzavého v Galerii Elektra

11. 11. 2018

3. listopadu se v Galerii Elektra  konala vernisáž výstavy ilustrační tvorby významného českého malíře a ilustrátora Jana Zrzavého. Tu tady uspořádala společnost Jana Zrzavého z Krucenburku a připravila pro milovníky výtvarného umění poutavý komponovaný pořad, kterým diváky provázela předsedkyně společnosti paní Jitka Měřinská.


Hotel Radun na Martina pořádá už 5. ročník Luhačovické husy

9. 11. 2018

Další ročník akce s kulturním programem, skvělými gastronomickými zážitky a ochutnávkou mladých svatomartinských vín si i letos připravil luahačovický hotel Radun.