Reklama
Reklama

Zprávy

Ilustrační foto - luhačovická radnice

Už víte, jak se budou v Luhačovicích rozvíjet veřejná prostranství? Město zve na prezentaci územních studií

16. 11. 2017

Luhačovická radnice si před časem i díky dotacím nechala zadat vypracování územních studií rozvoje lokalit městských sídlišť a jejich nejbližšího okolí.  S návrhy chce teď seznámit občany také formou besedy s prezentací těchto studií. 


Foto: Anna Nesvadbová

Zlínský švec, co nešije boty

16. 11. 2017

Vyrazili jsme pro změnu do Malenovic. Ochutnat místní pivo a vyzvědět něco málo o historii pivovaru Zlínský švec. Dozvěděli jsme se třeba, že se tu vařilo pivo už před 600 lety. No vážně! Povídání s majitelem pivovaru Martinem Velískem rozhodně stálo za to.


VIDEO: Luhačovická husa na Radunu

16. 11. 2017

V sobotu 11. listopadu se konal na nádvoří hotelu Radun již 4. ročník mini gastro festivalu nazvaný Luhačovická husa. 


VIDEO: Svatohubertská noc v Elektře

16. 11. 2017

V luhačovické Elektře se  v sobotu 11. listopadu konala myslivecká zábava pod názvem Svatohubertská noc. Tato tradiční akce se konala už podeváté. 


Studentky SOŠ Luhačovice byly opět úspěšné na Točířské soutěži

15. 11. 2017

Radka Kubičíková a Bára Brázdilová, které studují obor Designa a tvorba keramiky na Střední odborné škole Luhačovice, uspěly na tradiční Točířské soutěži. 


Další výsledky luhačovického kuželkářského odílu

13. 11. 2017

Po celkem hladkém domácím vítězství nad Interem Bratislava jsme v 9. kole Interligy zajížděli na kuželnu českého mistra do Rokycan. 


VIDEO: Veselé dýňování v MŠ Luhačovice

13. 11. 2017

Společnému vyřezávání a zdobení dýní se 8. listopadu v luhačovické mateřince věnovali žáčci školky spolu s rodiči. Podívejte se, jak vypadala oblíbená akce a co vše na ní dokázali společně vytvořit! 


Ilustrační foto (autor FK Luhačovice)

Zhodnocení podzimní části krajského přeboru trenérem FK Luhačovice Janem Jelínkem

10. 11. 2017

Konec října přinesl závěr podzimní části fotbalových soutěží, které hrají áčko a béčko FK Luhačovice. Poslední zápasy podzimu zakončily obě družstva úspěšně v domácích utkáních o posledním říjnovém víkendu, kdy áčko uzavřelo tuto část krajského přeboru výhrou nad Holešovem 1:0 a béčko zdolalo v okresním přeboru při atraktivní přestřelce Bylnici...


VIDEO: Kuželkáři Luhačovic hráli s bratislavským Interem

9. 11. 2017

Luhačovičtí kuželkáři hráli další domácí utkání Interligy. Podívejte se, jak se jim dařilo v mezinárodním střetnutí s Interem Bratislava!


Burza škol v respiriu ZŠ Luhačovice (foto archiv)

Rozhodování o budoucím povolání může luhačovickým žákům usnadnit burza středních škol i dny otevřených dveří

9. 11. 2017

Mnohým se může zdát, že školní rok sotva začal. Ale pro žáky, kteří v červnu uzavřou svou základní školní docházku, už na rozhodování, kam po základce, příliš času není. Ve výběru jim a samozřejmě jejich rodičům může pomoci burza škol, která se pořádá v úterý 14. listopadu (v den třídních schůzek) přímo na ZŠ Luhačovice.