Reklama
Reklama

Zprávy

Cenu  převzal výkonný ředitel Lázní Luhačovice (na snímku uprostřed)

Lázně Luhačovice znovu uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

18. 1. 2019

Lázně Luhačovice, a. s., byly i letos úspěšné v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2018/2019. V kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček získaly první místo za cyklus pobytů Za krásami Východní Moravy. Slavnostní předávání cen bylo ve čtvrtek 17. 1. 2019 v Brně. Soutěž je vyhlašována vydavatelstvím C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO a Regiontour.


Ilustrační foto (archiv)

Běžkařské stopy jsou před víkendem protažené

17. 1. 2019

O dalším strojovém upravení běžkařské stopy v okolí Luhačovické přehrady informovala obecně prospěšná společnost Luhačovské Zálesí. "Dnes byla skůtrem se žehličkou a stopovačem upravena stopa na katastrech obcí Pozlovice, Podhradí, Horní a Dolní Lhota. Do upravené stopy je možné se napojit u Hotela Vega, u kostela v Pozlovicích, případně v zátoce u Luhačovické...


Kdo hodí ze sedu balónem nejdál?

Děti soutěžily ve sportovním víceboji

17. 1. 2019

V pondělí 14. ledna připravil DDM Luhačovice pro děti soutěž ve sportovním víceboji. Klání se konalo v tělocvičně ZŠ a sestávalo z různých disciplín. 


Luhačovická přehrada 15.1. (Na věži u hráze je vidět kde se obvykle hladina pohybuje)

Voda v přehradě se díky sněhové nadílce doplní, těší luhačovické rybáře

15. 1. 2019

Luhačovická přehrada po loňském velmi suchém roce měla značný podstav vody. Lednová sněhová nadílka to postupně pomáhá změnit. Nadělala sice problémy řidičům a chodcům, ale naopak těší kromě běžkařů a sáňkujících dětí třeba luhačovické rybáře. Dlouho totiž čekali, kdy vydatnější srážky prostředí přehrady pomohou vrátit  k normálnímu stavu. Obavy...


Aby se zkvalitnily služby turistům, městské infocentrum pořádá semináře pro hotelové recepční

15. 1. 2019

Pracovnice Městského turistického informačního centra při domu kultury Elektra mají v Luhačovicích zřejmě největší přehled o zajímavostech pro turisty a další návštěvníky města. Protože infocentrum navštíví každoročně tisíce lidí, znají asi nejlépe ze všech požadavky hostů, kteří do Luhačovic přijíždějí do lázní, za rekreací nebo třeba na kongresy.


Ilustrační foto

Odklízení sněhu pokračuje, při chůzi po chodníku pozor na náledí a padající sníh ze střech

15. 1. 2019

Odklízení rekordního množství sněhu z komunikací, chodníků a parkovišť v Luhačovicích stále pokračuje.


Ilustrační foto (archiv)

Kuželkáři hráli 12. kolo Interligy

14. 1. 2019

V prvním letošním zápase jsme přivítali na naší kuželně loňského vicemistra družstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová.


VIDEO: Tříkrálová sbírka v Luhačovicích

11. 1. 2019

V sobotu 5. ledna do ulic Luhačovic a okolních obcí vyšly skupinky tříkrálových koledníků a lidé jim přispívali do kasiček na sbírku pro Charitu. Co myslíte, dokázali během sněhové vánice koledníčci vybrat víc než při loňské Tříkrálové sbírce?


Malé i velké potěší výstava marionet, pro děti loutkové divadlo i zahraje

11. 1. 2019

Jednou z kulturních akcí, které v nejbližší době nabídne Městský dům kultury Elektra Luhačovice, je také pestrá výstava loutek. Tu v den jejího zahájení dobrovodí i pohádkové představení loutkového divadla sehrané v kinosále Elektry.

 


Ilustrační foto (archiv)

Pro běžkaře je k dispozici strojně protažená stopa

11. 1. 2019

Lednová bohatá nadílka sněhu dává prostor pro milovníky zimních sportů. Nejenže si letos lidé mohou díky dostatečné sněhové pokrývce přímo v Luhačovicích užít sjezdového lyžování na místním lyžařském svahu, mnozí samozřejmě rádi vyrážejí i na běžky. Pro běžecké lyžování je samozřejmě příjemné, pokud se člověk může vydat protaženou stopou. Po...