Reklama
Booking.com

Zprávy

Áčko v pohledném zápase porazilo Vsetín 2:1 díky dvěma brankám Bernátka

24. 10. 2016

K poslednímu domácímu utkání v podzimní části sezóny zavítal na půdu Luhačovic silný Vsetín a od první minuty se hrál tempový fotbal, nahoru dolů.


Úspěšného skikrosaře Čecha čeká další sezóna. Jak se na ni připravoval?

24. 10. 2016

„Letošní rok je toho, co se týká závodů opravdu hodně a jsou i velmi důležité. Proto jsem začal individuální letní přípravou od června a společně s týmem jsme se viděli až v půlce července na soustředění v Dukle Liberec,“ říká úspěšný luhačovický skikrosař Jiří Čech 


D. Petrželka hovoří při výstavě o pěstování jablek (jedno i drží v ruce)

Předseda luhačovických zahrádkářů: Pěstoval jsem i 3 druhy jablek na jednom stromě

24. 10. 2016

Luhačovičtí zahrádkáři pořádali počátkem října v galerii Elektra výstavu, na které prezentovali nejen své výpěstky, ale kromě krásných jablek, hrušek, švestek, hroznů, a spousty dalších výsledků jejich práce představili i informační panely o své činnosti a historii. Luhačovická základní organizace Českého zahrádkářského svazu totiž slavila 70. výročí...


Výsledky ze soutěží mladých hasičů SDH a DDM Luhačovice

20. 10. 2016

Účast na soutěži v požárním útoku v Ludkovicích v sobotu 10. 9. 2016 znamenala potvrzení kvalitních výsledků z předešlých závodů a posunutí času osobního rekordu starších žáků.


U místa památné hrušky je nová pamětní deska

20. 10. 2016

Ve středu 28. září 2016 v Den české státnosti na svatého Václava byla slavnostně odhalena pamětní deska U hrušky, která připomíná vysazení nové hrušně na místě památného stromu. 


VIDEO: Výstavu olejomaleb nainstalovaly v Elektře autorky děl

19. 10. 2016

Galerie Elektra hostí od 10. října výstavu pestrých olejomaleb. Nainstalovat ji přijely tři autorky obrazů. 


Jak pokračovaly kuželkářské soutěže?

17. 10. 2016

Po přestávce, kdy se hrál světový pohár, sice pokračovala Interliga 5. kolem. Naše družstvo má ale domácí zápas s Jihlavou odložený až na 26.11.a příští víkend zajíždíme na kuželnu do Velkého Šariše. Zástupci Luhačovic hráli ale další soutěže.


Fryšták vs. FK Luhačovice

17. 10. 2016

V prvních minutách to nevypadalo na jednoznačné utkání. Fryšták nastoupil bojovně a první centr do vápna poslali domácí. 


VIDEO: Lidé volili do krajského zastupitelstva

14. 10. 2016

Ve dnech 7. a 8. října se konaly krajské volby. Podívejte se, jak probíhaly v Luhačovicích!


VIDEO: V Městské knihovně začali senioři studovat Virtuální univerzitu třetího věku

12. 10. 2016

V říjnu nabídla luhačovická knihovna seniorům první přednášku v rámci Virtuální univerzity třetího věku. Posluchači se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Koukněte, jak úvodní hodina nových studentů vypadala!