Reklama
Reklama

Články

Paintball a lukostřelba pro veřejnost v Luhačovicích

5. 4. 2011

Hotel Vega ve spolupráci s agenturou Paintball Attack připravil na sobotu 16.4. 2011 od 13.00 hod. zajímavý zábavný program pro veřejnost. Hotel navazuje na své aktivity poskytované pro hotelové hosty a rozšiřuje jejich nabídku i pro širokou veřejnost. V hotelovém areálu bude nachystána zábava v podobě bojové nafukovací arény na paintball, paintballové střelnice, airsoftové střelnice a střelnice na luky i kuše.

Paintballová aréna:
Nafukovací hřiště o rozloze 30x40m s různorodými překážkami včetně párty stanu s vybavením a převlékárnou.

Paintballová střelnice:
U nafouknutého hřiště dva terče do kterých si mohou zastřílet i malé děti a návštěvníci co nechtějí hrát paintball na hřišti.

Airsoftová střelnice:
Střelnice, která se skládá z 10 pal postů, tedy 10 zbraní, sběračů kuliček s terči a podložkou na střelbu z leže. Tuto aktivitu si může vyzkoušet prakticky každý návštěvník. Z bezpečnostního důvodu zapůjčíme každému střelci ochranné brýle.

Lukostřelba a střelba z kuše:
Lukostřelecká střelnice která se skládá z 5 pal postů a terčovnic s terči k dispozici. K dipozici 5 luků a jedna kuše o různých natahovacích silách, tak aby si tuto aktivitu mohl vyzkoušet prakticky každý.

Dané aktivity si mohou vyzkoušt všechny věkové kategorie, včetně dětí. Věříme, že bude přát počasí a všichni obyvatelé i návštěvníci Luhačovic si pořádně užijí daných aktivit.

Autor: Marian Ležák

Mohlo by vás zajímat