Reklama
Reklama

Články

Kuželkářská liga s dramatickými výsledky

28. 2. 2011

Luhačovický kuželkářský oddíl má široký záběr, na amatérské i profesionální sportovní úrovni. Ve sportovních soutěžích hraje pět družstev. V sobotu 26. února se na místní kuželně uskutečnily dva zápasy. Dopoledne se mohli diváci sledovat souboj družstev ze špičky tabulky první kuželkářské ligy. Muži TJ Sokol Luhačovice (v současné době druhé místo) a KK PSJ Jihlava (čtvrté místo v tabulce).

Očekávalo se vyrovnané utkání, které však skončilo jasným vítězstvím Luhačovic 7:1. Luhačovice snížily ztrátu na vedoucí družstva na tři body. Loni byla první kuželkářská liga velmi vyrovnaná (naše mužstvo skončilo na pátém místě).

V sobotním odpoledni hrály na kuželně třinácté kolo druhé kuželkářské ligy ženy. Ty se loni probojovaly ze třetí kuželkářské ligy do druhé kuželkářské ligy. Po velmi dramatických soubojích Luhačovic s KK Jihlavou prohrály luhačovické hráčky 3:5. V tabulce je Jihlava na osmé a Luhačovice na desáté příčce. Tabulku vedou Husovice. Nejlepší výkony za Jihlavu podala Šárka Váchová 545 kuželek a naše Hana Konečná 529 kuželek. Na další zápas jedou luhačovické ženy do Kroměříže.

Autor: Olga Skovajsová

Mohlo by vás zajímat