Reklama
Reklama

Články

Volejbalový kemp Zdeňka Haníka

28. 12. 2004

Ve dnech od 19. 12. do 22. 12. 2004 proběhl ve Sportovním centru Radostova Luhačovice volejbalový kemp Zdeňka Haníka. Jednalo se o setkání mladých talentovaných volejbalistů a volejbalistek z celé České, ale i Slovenské republiky, kteří měli možnost se během 4 dnů naučit nové a zdokonalit ji

Ve dnech od 19. 12. do 22. 12. 2004 proběhl ve Sportovním centru Radostova Luhačovice volejbalový kemp Zdeňka Haníka. Jednalo se o setkání mladých talentovaných volejbalistů a volejbalistek z celé České, ale i Slovenské republiky, kteří měli možnost se během 4 dnů naučit nové a zdokonalit již známé techniky.

Své znalosti a zkušenosti těmto mladým sportovcům předávali známí čeští trenéři, jakými jsou PhDr. Zdeněk Haník (trenér reprezentace mužů 2000-01), Milan Fortuník (asistent trenéra reprezentace mužů 2000-01), Aleš Novák (současný trenér reprezentace kadetek ČR 2004) nebo Richard Wiesner (člen realizačního týmu reprezentace mužů a žen).

Celý kemp se ovšem neskládal pouze z praktických nácviků jednotlivých herních technik, ale byl doplněn o aerobní, protahovací a posilovací část, o rozbor videa s účastníky a regenerační část skládající se z masáží, perličkových koupelí a návštěv sauny, které jsou součástí vybavení SC Radostova. Součástí tohoto kempu byly i semináře a diskuze trenérů s výše zmíněnými vedoucími.

Kulturní část kempu vyplnilo vystoupení hudební skupiny Jablkoň,, jejíž frontman Michal Němec je bývalý volejbalový trenér.

Ve Sportovním centru Radostova Luhačovice proběhl podobný kemp již v červenci tohoto roku a jsme rádi, že stále více lidí objevuje kvalitu tohoto sportovního areálu a projevují zájem se do tak dobrých sportovních podmínek pravidelně vracet.

Již nyní se jedná o možnosti konání podobného kempu v červenci 2005, který by se měl věnovat novým tréninkovým tématům.

Autor: Miroslav Talaš

Mohlo by vás zajímat