Štědrovečerní běh Zahradní čtvrtí

20. ročník Štědrovečerního běhu Zahradní čtvrtí přilákal 24. prosince více než stovku běžců. V hlavní mužské kategorii 15 - 99 let na 2 km zvítězil v čase 5:26 Dalibor Slovák, druhou příčku obsadil Miroslav Bětík, třetí doběhl Zdeněk Slezák. Z žen byla nejrychlejší Petra Hubáčk...

20. ročník Štědrovečerního běhu Zahradní čtvrtí přilákal 24. prosince více než stovku běžců. V hlavní mužské kategorii 15 – 99 let na 2 km zvítězil v čase 5:26 Dalibor Slovák, druhou příčku obsadil Miroslav Bětík, třetí doběhl Zdeněk Slezák. Z žen byla nejrychlejší Petra Hubáčková (7:11), druhá Dagmar Hubáčková a třetí Blanka Cahlová. Děti od 10 do 14 let běžely trať dlouhou 600 m. Zvítězil Robert Džuba (1:43), druhý doběhl Jonáš Hubáček a třetí Štěpán Mudrák. Z dívek byla v této kategorii nejrychlejší Barbara Vavrysová. Menší děti se vydaly na trať dlouhou 300 m. V kategorii 7-9 let doběhl na prvním místě Pavel Plášek, druhý Dominik Mejzlík, třetí Dan Pešek, nejlepší z dívek Kristýna Džubová. V kategorii nejmenších dětí do šesti let zvítězila Dášenka Hubáčková, druhé místo patřilo Lukáši Garajovi a třetí doběhl Jan Skovajsa.